Fanoušci komiksových filmů a seriálů, teď dávejte veliký pozor! Již v tomto roce se můžeme těšit na nejnovější seriál od Marvelu, tak jako byl například Loki, Falcon & Winter Soldier nebo Hawkeye. Tenhle se bude jmenovat Tajná invaze a objeví se v něm mimo jiné také herec Samuel L. Jackson, herec známý například ze snímků Quentina Tarantina (58) Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Nespoutaný Django či Osm hrozných. Jako uhlazeného Nicka Furyho ho v nejnovější marvelovce ale rozhodně nečekejte – alespoň podle snímků, které vznikly při natáčení.

V anglickém městě Leeds, kde aktuálně vzniká nový seriál, byl Jackson k vidění v outfitu na hony vzdáleném image, jakou měl po mnoho filmů coby ředitel Shieldu – vždy oděný v černý kožený kabát, s páskou přes oko a s výrazem člověka, s nímž si není radno zahrávat. Teď by si ho člověk na ulici klidně spletl s bezdomovcem a hodil mu korunu… V seriálu, v němž si zahraje po boku slavného australského herce Bena Mendelsohna (52), bude totiž vypadat hodně zpustle.

VIDEO:  Trailer k filmu Captain Marvel 

Tajná invaze je jednou z největších událostí v dějinách komiksů - popisuje pokus mimozemšťanů Skrullů, s nimiž se diváci již seznámili ve filmu Captain Marvel, podmanit si Zemi skrze postupnou infiltraci. Tyto bytosti na sebe totiž mohou vzít podobu naprosto kohokoliv, a tak na stránkách kreslených sešitů došlo k šokujícímu odhalení, že řada superhrdinů byli (alespoň po dobu série) ve skutečnosti Skrully.  Není pochyb, že náročné to bude právě i pro Jacksonova Furyho…

Fotogalerie
31 fotografií