Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Nedopadněte jako tyhle celebrity! 10 slavných, kteří to přehnali s alkoholem a přebrali

/
  • I slavní někdy přeberou...
    31. prosince 2021 ● 05:00

    Silvestr svádí k přípitku i ty z nás, kteří nepijí, jak je rok dlouhý. Buďte ale opatrní - a nedopadněte jako tyto celebrity! Tyhle slavné krásky a krasavce musela druhý den totiž pořádně bolet hlava.

  • 1.

    Stella Maxwellová

    Modelka a andílek Victoria's Secret Stella Maxwellová (31) pořádně přebrala na Drakeově halloweenské party v luxusním baru Delilah ve West Hollywoodu. Stella se na večírku objevila v kostýmu Britney Spearsové z klipu k písní 'Slave for You'. Po pár drincích byl ale sex-appeal ten tam.

  • 2.

    Courtney Stoddenová

    Modelka Courtney Alexis Stoddenová (27) to rozjela s kamarádkou Lauren Harriesovou a po noci strávené po klubech ji domů museli doslova odnést. Stoddenová se kromě své kariéry proslavila i sňatkem s hercem Dougem Hutchinsonem, do kterého vstoupila v roce 2011. Tehdy jí bylo pouhých 17 let, zatímco Hutchinsonovi 51. Později vztah označila za toxický. 

  • 3.

    Jason Momoa

    Představitel filmového Aquamana a hvězda seriálu Hra o trůny Jason Momoa (42) se na veřejnosti zpil pod obraz už několikrát. Tento snímek byl pořízen v hotelu Nomad na afterparty po uvedení filmu Klan Gucci. Momoa to měl na parketě roztáčet až do brzkých ranních hodin a dokonce na místě zůstal jako úplně poslední. Nakonec ho museli vyvést. 

  • 4.

    Katie Priceová

    Britská televizní moderátorka Katie Priceová (43) přebrala při návštěvě klubu Rose v Londýně. Když se v půl čtvrté ráno rozhodla pro návrat domů, musel jí pomáhat její bratr Daniel. 

  • 5.

    Lindsay Lohanová

    Odbornice na paření až do rána je i známá průšvihářka Lindsay Lohanová (35). Ačkoli by se mohlo zdát, že snímek pochází z cesty domů po nějaké vydařené noci, opak je pravdou. Tady herečka teprve opouštěla svůj hotel při pobytu v Londýně a mířila do restaurace Cipriani. 

  • 6.

    Lana Del Rey

    Jindy elegantní Lana Del Rey (36), vlastním jménem Elizabeth Woolridge Grantová, se na koncertě kapely Guns N' Roses odvázala natolik, až ztratila pojem o množství alkoholu, které jí koluje v krvi. Ačkoli měla poměrně upito, zdálo se, že si akci náramně užívá. 

  • 7.

    Pamela Andersonová

    Prsatá legenda z Pobřežní hlídky a láska filmového Borata Pamela Andersonová (54) se nějakého toho večírku během své kariéry zúčastnila také. Tento snímek pochází z večera, kdy oslavovala svůj návrat do pořadu Daning With The Stars ve speciální edici, která zahrnovala někdejší soutěžící. Pořad je americkou mutací českého StarDance

  • 8.

    Robert Downey Jr.

    Naprostým expertem na propařené noci je Robert Downey Jr. (56). K cigaretám, marihuaně a drogám měl přístup už v dětství díky - nebo spíše kvůli - svému slavnému otci. Ten mu omamné látky povoloval od pouhých šesti let. 

     

    V devadesátých letech následovalo několik zatčení v souvislosti s drogami, která vedla k tomu, že v roce 1997 strávil Downey Jr. 6 měsíců za mřížemi. Ani tehdy si ale nedal pokoj a v roce 1999 ho pak poslali do vězení na celý rok.

     

    Nakonec naštěstí všechno dopadlo dobře: dnes je Robert čistý a patří mezi nejúspěšnější herce světa. Snímek pochází z hercova zatčení v roce 1999. Zdá se, že ho dobrá nálada neopustila ani na policejní stanici.

  • 9.

    Ed Sheeran

    Na první pohled vypadá jako svatoušek, i zpěvák a skladatel Ed Sheeran (30) je ale pouhý člověk. Když opouštěl afterparty Warner Brits ve  Freemason's Hall v Londýně, potřeboval k tomu pomoc přítomné ochranky. Během cesty k objednanému autu Sheeran narazil do lampy a musel se opírat o cizí zaparkovaný vůz, aby nespadl na silnici. 

  • 10.

    Bruce Willis

    Při odchodu ze soukromého klubu Annabel's pro londýnskou smetánku se Bruce Willis (66) sotva držel na nohou. Dva členové jeho ochranky ho museli podpírat. Přítomným fotografům se podařilo zachytit, jak málem spadl, za což je herec odměnil vztyčeným prostředníčkem, než nasedl do auta a odjel do bezpečí svého hotelu.

    VIDEO: Ženy a alkoholismus. Proč pijí? 

    Video
    délka: 03:30.76
    Video se připravuje ...

    Ženy a alkoholismus. Proč pijí? Videohub

    Fotogalerie
    79 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

j.p.toman: Ovčáček není asi dost velká celebrita.

(31. 12. 2021 08:46)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy