Gabriela Soukalová, ač se pyšní perfektní postavou, odvážné snímky příliš nezveřejňuje. Teď ovšem udělala výjimku a nutno říci, že je skutečně na co koukat, protože kromě sebe odhalila i svého partnera a otce dcerky Izabely Gabriely.

Dnes Boží koupačka v potoce,“ napsala ke snímku, kterým pobavila fanoušky na sociální síti. Zdokumentovala si totiž chvíli, kdy se rozhodla se svým partnerem Milošem Kadeřábkem užít si vodní radovánky. Vzhledem k tomu, že na koupačku do potoka vyrazili v prosinci, snad nikoho nepřekvapí, že svůj plavkový outfit doplnila teplou čepicí, tu si ostatně vzal i její partner, ovšem není jasné, zda i on měl plavky. Na snímku má totiž kolem pasu omotaný ručník, což poměrně dost probouzí dámskou představivost.

„Tekoucí voda má grády,“ doplnila ještě a mnoho jejich zdraví prospěšný počin ocenilo. „Závidím odvahu, to já nevynesu ani odpadky,“ přiznala jedna ze sledujících. „Velký palec nahru vám oběma. Je mi z téhle fotky úplně zima a to mám svetr a tepláky. Smekám,“ napsala další. „Taky mi byla zima, ale o to větší radost mám, že to překonám,“ odpověděla Gábina, která na snímku vypadá opravdu šťastná.

Video: Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?!

Video
délka: 04:43.76
Video se připravuje ...

Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! Markéta Reinischová

Fotogalerie
67 fotografií