V září přivítala Gábina Soukalová na světě své první miminko. Malá Izabelka je pro bývalou biatlonistku a moderátorku v jedné osobě splněný sen. Na novou roli si ale musela přece jenom trochu zvykat.

„U přebalování jsme se ze začátku trochu zapotili. Teď už to zvládneme levou zadní,“ pochlubila se na instagramu u nových snímků své malé holčičky. Nakonec jsou ale každodenní starosti úplné nic v porovnání s tím, co s dcerou získala. „Nikdy jsem si neuměla představit nekonečnost vesmíru. Teď už umím, protože máme jeden doma,“ svěřila se se svými pocity na sociální síti.

Soukalová rovněž přiznává, že před narozením miminka měla o rodičovství řadu mylných představ. „Je fakt, že jsem to mohla čekat, když jsem jako malá sama zatápěla rodičům a přítel taky nebyl zrovna klidný kojenec.“

„Teď si to vypijeme oba do dna - a dobře nám tak. Po několika dnech z porodnice mám úplně jasno v tom, že nejtěžší vrcholový sport na světě je rodičovství!! Doufám, že tahle disciplína bude na olympiádě,“ žertovala po porodu.

VIDEO: Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?!

Video
délka: 04:43.76

Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! Markéta Reinischová

Fotogalerie
75 fotografií