Jedna z nejočekávanějších svateb v dějinách šoubyznysu rozhodně nezklamala všechny ty, co očekávali, že z ní bude nezapomenutelná událost. Paris Hiltonová, která ve čtvrtek řekla své „ano“ Carterovi Millikenovi Reumovi (40), si svůj velký den D užila skutečně ve velkém stylu… A docela jinak, než tomu bývá u „obyčejných smrtelníků“. Dokonce se na něm rozhodla i vydělat, jelikož už ve chvíli, kdy jí Reum navlékl snubní prstýnek, začala natáčet svou reality show Paris in Love. A protože se dočkala i svatebních zvonů, bude mít tento pořad šťastný konec. V případě předchozích vztahů, během nichž došlo i na zásnuby, se totiž takový sladký happy end nekonal.

Možná i proto Paris pojala svou veselku jako obří párty. Plavovlasá celebrita s povoláním „dědička“ se vdala ve čtvrtek 11. listopadu během mimořádně honosné ceremonie v Beverly Hills v sídle Bel-Air svého zesnulého dědečka Barrona (†91). Svatební hosty přivítali (tehdy ještě budoucí) manželé v obrovském svatebním stanu na pozemku za 45 milionů liber (v přepočtu za jednu miliardu a 332 milionů korun), kde se to jenom hemžilo extravagantními květinovými exponáty, z nichž některé obsahovaly iniciály nevěsty a ženicha. Parisina maminka Kathy (62) prozradila, že se veselky účastnilo 250 hostů (což je u dědičky hotelového impéria překvapivě nízké číslo) a že výzdobu tvořilo 80 tisíc růží.

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hiltonová má svůj nový kuchařský pořad.

Video
délka: 00:10.96
Video se připravuje ...

Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad. Profimedia

Paris během svého velkého dne nezapřela svou lásku k extravaganci a svatební uličkou k oltáři nakráčela v luxusní róbě návrháře Oscara de la Renty (82). V zásobě pak měla ještě troje další bílé šaty - jedny například se sukní jako baletka, jiné sexy upnuté, další s dramatickou vlečkou - a dalších šest modelů „na večer“. Na svatební veselici nechyběl ani obrovský svatební dort, litry luxusního šampaňského a hosté z řad Parisiných celebritních přátel, mezi nimiž byla taková zvučná jména jako Kim Kardashianová (40), Kate Beckinsaleová (48) či zpěvačky Paula Abdulová (59) a Demi Lovatová (29). Oficiální ceremonií a hostinou však svatba neskončila.

V pátek se svatebčané spolu s nevěstou a ženichem přesunuli do Parisina soukromého zábavního parku v Santa Monice, kde nevěsta (doslova) zazářila v neonově růžových šatech. Namísto klasické hostiny se svatebčané bavili jízdou na kolotočích, popíjením a soutěžemi v různých disciplínách, z nichž si pak mohli odnést domů i speciální suvenýry - například polštáře s obrázkem „panny nevěstinky“ v rajcovním oblečku. Výstřední svatební šílenství nakonec vyvrcholilo v sobotu v Beverly Hills. Tajnůstkářská Paris však fanouškům nabídla ze svého velkolepého vstupu do manželství jen malou ochutnávku jak v příspěvcích instagramu, tak v instastories. Za zbytek si asi budou muset připlatit…

Fotogalerie
109 fotografií