Jedna z nejočekávanějších svateb v dějinách šoubyznysu rozhodně nezklamala všechny ty, co očekávali, že z ní bude nezapomenutelná událost. Paris Hiltonová, která ve čtvrtek řekla své „ano“ Carterovi Millikenovi Reumovi (40), si svůj velký den D užila skutečně ve velkém stylu… A docela jinak, než tomu bývá u „obyčejných smrtelníků“. Dokonce se na něm rozhodla i vydělat, jelikož už ve chvíli, kdy jí Reum navlékl snubní prstýnek, začala natáčet svou reality show Paris in Love. A protože se dočkala i svatebních zvonů, bude mít tento pořad šťastný konec. V případě předchozích vztahů, během nichž došlo i na zásnuby, se totiž takový sladký happy end nekonal.

Možná i proto Paris pojala svou veselku jako obří párty. Plavovlasá celebrita s povoláním „dědička“ se vdala ve čtvrtek 11. listopadu během mimořádně honosné ceremonie v Beverly Hills v sídle Bel-Air svého zesnulého dědečka Barrona (†91). Svatební hosty přivítali (tehdy ještě budoucí) manželé v obrovském svatebním stanu na pozemku za 45 milionů liber (v přepočtu za jednu miliardu a 332 milionů korun), kde se to jenom hemžilo extravagantními květinovými exponáty, z nichž některé obsahovaly iniciály nevěsty a ženicha. Parisina maminka Kathy (62) prozradila, že se veselky účastnilo 250 hostů (což je u dědičky hotelového impéria překvapivě nízké číslo) a že výzdobu tvořilo 80 tisíc růží.

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hiltonová má svůj nový kuchařský pořad.

Video
Video se připravuje ...

Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad. Profimedia

Paris během svého velkého dne nezapřela svou lásku k extravaganci a svatební uličkou k oltáři nakráčela v luxusní róbě návrháře Oscara de la Renty (82). V zásobě pak měla ještě troje další bílé šaty - jedny například se sukní jako baletka, jiné sexy upnuté, další s dramatickou vlečkou - a dalších šest modelů „na večer“. Na svatební veselici nechyběl ani obrovský svatební dort, litry luxusního šampaňského a hosté z řad Parisiných celebritních přátel, mezi nimiž byla taková zvučná jména jako Kim Kardashianová (40), Kate Beckinsaleová (48) či zpěvačky Paula Abdulová (59) a Demi Lovatová (29). Oficiální ceremonií a hostinou však svatba neskončila.

V pátek se svatebčané spolu s nevěstou a ženichem přesunuli do Parisina soukromého zábavního parku v Santa Monice, kde nevěsta (doslova) zazářila v neonově růžových šatech. Namísto klasické hostiny se svatebčané bavili jízdou na kolotočích, popíjením a soutěžemi v různých disciplínách, z nichž si pak mohli odnést domů i speciální suvenýry - například polštáře s obrázkem „panny nevěstinky“ v rajcovním oblečku. Výstřední svatební šílenství nakonec vyvrcholilo v sobotu v Beverly Hills. Tajnůstkářská Paris však fanouškům nabídla ze svého velkolepého vstupu do manželství jen malou ochutnávku jak v příspěvcích instagramu, tak v instastories. Za zbytek si asi budou muset připlatit…

Fotogalerie
109 fotografií