Poprvé se zvěsti o tajné veselce krásné herečky objevily na konci září a přišel s nimi slovenský deník Plus JEDEN DEŇ. Nyní zrzka o svém vztahu s o deset let mladším hudebníkem Jonatánem Pastirčákem (28) promluvila také v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k divadelním představením nebo k filmům,“ odhalila představitelka filmové Lídy Baarové o muži, kterému řekla své „ano".

Táňa, která patří k nejobsazovanějším herečkám v Česku i na Slovensku, také přiznala, že ji baví domácí práce, a tak je vlastně ideální manželkou. Jen s časem je to někdy na štíru, a tak vše musí dělat až třeba po návratu z divadla či natáčení. „Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ netajila se svým harmonogramem.

Kromě úklidu se pak prý věnuje i štrikování a také svému choti Jonatánovi vyvařuje a peče. „Myslím, že mu chutná, aspoň tak vypadá. A není to herec, takže mu věřím,“ smála se Pauhofová, hvězda snímků Román pro muže, Po čem muži touží či Bábovky. Doma jim to tak zřejmě klape. 

Jelikož nikdo ale není dokonalý, odhalila svůdná zrzka jednu svou menší fobii. „Nikdy nezvedám telefon. Potřebuju člověka vidět a cítit, abych se s ním mohla pobavit, přes telefon jsem nejistá. Vidím, že mi někdo volá, ale nezvednu to. Pak se osobně velmi omlouvám, ale telefonovat nemůžu. Volám jen ve velmi krizových situacích. Nedovedu vést běžnou debatu po telefonu,“ dodala v talk show 7 pádů Honzy Dědka

Třeba jí ale i v tomto ohledu pomůže její manžel Pastirčák, s nímž se dala dohromady ve Slovenském národní divadle v roce 2018. Konečně tak našla partnera do manželství, některé předchozí vztahy jí totiž nevyšly. Například osm let žila s hercem Tomášem Maštalírem (44), necelý rok randila s tanečníkem Danielem Antálkem (35) a dva roky zase její srdce patřilo podnikateli Martinu Vaľovskému (41).

VIDEO: Tajemná Pauhofová: Natočila film, nechtěla říci o čem

Video
Video se připravuje ...

Tajemná Pauhofová: Natočila film, nechtěla říci o čem. Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
39 fotografií