Za volným pokračováním filmu Šťastný nový rok s podtitulem Dobro došli znovu stojí scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner. Příběh dlouho očekávaného snímku začína tím, že Marek (Ján Koleník) požádá o ruku Hanu (Táňa Pauhofová). Následující děj se točí kolem jejich svatby u „československého“ moře v malebném Chorvatsku.

„Film jsme natáčeli v době končícího lockdownu za přísných opatření. Bylo to dobrodružství a je malý zázrak, že se to podařilo a natočilo bez újmy,“ prozrazuje Ján Koleník a pokračuje: „Jsem za to vděčný a nepovažuji to za samozřejmost. Byla to moje jediná zahraniční cesta v tomto období. Proto na to vzpomínám i jako na dovolenou. Doufám, že se ta příjemná letní a dovolenková nálada přenese i na plátna kin.“

Pro herečku Gabrielu Marcinkovou bylo natáčení pokračování filmu Šťastný nový rok rodinnou akcí. „Jedničku jsme točili v Tatrách, kde jsem byla s manželem a naší tehdy pětiměsíční dcerkou, za dvojkou jsme cestovali až do Chorvatska pro změnu se dvěma dětmi - dvouletou Emou a šestitýdenním Jakubem.  A tak se většina mé pozornosti zaměřovala na to, aby   byly děti spokojné. Což se nám víceméně dařilo. No a setkání se štábem je pro mě vždy mimořádně příjemná událost. Producentka Adriana Kronerová  umí kolem sebe shromáždit lidi, kteří jsou vlastně taková další rodina."

Video
délka: 02:05.84
Video se připravuje ...

Šťastný nový rok 2: Úspěšná romantická komedie se dočkala pokračování Falcon

Kromě zvučných hereckých jmen z prvního filmu Šťastný nový rok (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Petr Vaněk) se ve volném pokračovaní objeví i  další herecké legendy (Dagmar Havlová, Jozef Vajda). Hvězdnou hereckou sestavu dopĺňují vynikající zahraniční herci: Marco Bonini (Itálie), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvatsko).

Šťastný nový rok 2: Dobro došli do kin v Česku uvede distribuční společnost Falcon 30. 12. 2021 a na Slovensku společnost Continental film 26. 12. 2021.

Fotogalerie
18 fotografií