Profesionální celebrita Paris Hiltonová se konečně dočkala. Už čtyřikrát se totiž v minulosti zasnoubila, uličkou k oltáři se ale vydala až dnes! Během svatebních příprav, které pečlivě dokumentuje do své reality show Paris In Love, se nastávající nevěsta nechala slyšet, že by si přála mít svatbu „klasickou a krásnou“ – a pochopitelně i plnou rodinných příslušníků a přátel. Ti se zúčastnili jak obřadu, k němuž došlo v magické datum 11. 11. 2021, tak i následných oslav, které zaberou dobré tři dny.

Do Bel Air se již od čtvrtka sjíždějí pozvaní hosté z řad celebrit a kamarádů. Mezi svatebčany se objevili například zpěvačka Bebe Rexha (32), interpretka slavných hitů Me, Myself & I, Say My Name, či Hey Mama, herec Evan Ross (33), známý například z fantasy série Hunger Games a zároveň manžel zpěvačky Ashlee Simpsonové (37). Mezi hosty byla k vidění také herečka Emma Robertsová (30), hvězda seriálů American Horror Story a Scream Queens – a také neteř hollywoodské krásky Julie Robertsové (54).

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad

Video
Video se připravuje ...

Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad Profimedia

Jak se sluší na svatbu dědičky impéria, všichni hosté se jaksepatří vyparádili. Podívejte se do naší galerie a přesvědčte se sami, jaké modely vynesli: Některé šaty například připomínaly noční košili, jiné byly opatřeny mnoha třásněmi, některé modely byly nebezpečně krátké, jiné róby zase zdobily spousty volánků…

Fotogalerie
81 fotografií