Paris Hiltonová si před svatbou s Carterem Reumem (40) užila nádhernou rozlučku se svobodou. Známá svou láskou k večírkům si ji dopřála hned napodruhé, tu první, v Los Angeles, absolvovala společně s partnerem již před necelými dvěma týdny. Tuto druhou pro slavnou prominentku uspořádala její maminka, herečka Kathy Hiltonová (62), mladší sestra Nicky (38) a kamarádka, módní návrhářka Tina Chen Craigová (49). Příhodně ji pojmenovaly Paris In Wonderland, tedy „Paris v říši divů“. Tato pohádka totiž patří mezi Parisiny zamilované, často například na halloweenské akce vyrážela v kostýmu hlavní hrdinky.

Akce se konala v Parisině sídle Bel Air, účastnila se jí celá řada VIP hostů a byla plná kouzelných pohádkových detailů. Na dortu nechyběl Kloboučník s obličejem ženicha, ale ani sama budoucí nevěsta Paris coby Alenka, areál byl vyzdoben „kouzelnými“ růžovými houbami v nadživotní velikosti, spoustou růžových a bílých květů a také sochou Srdcové královny a bizarních dvojčat, co se v pohádce Lewise Carrolla jmenovala Tydlidýn a Tydlidum. Dokonce zde byl i muž oblečený a nalíčený stejně jako Johnny Depp (58) ve filmu Alenka v říši divů a Alenka v říši divů: Za zrcadlem režiséra Tima Burtona (63). „Jako na natáčecím place,“ libovala si Craigová v instastories.

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hiltonová má svůj nový kuchařský pořad.

Video
délka: 00:10.96
Video se připravuje ...

Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad. Profimedia

Hosté, mezi nimiž se nacházela například sestra jejího snoubence Halle a matka Sherry, modelky Sofia Richieová (23) a Jasmine Sandersová (30), televizní hvězdička Nicole Williams Englishová (35) či designérka Rachel Zoeová (50), měli k dispozici automat se zmenšenými lahvemi šampaňského. Budoucí paní Reumová si svůj velký den užila v krajkových bílých šatech s naducanými rukávy a složitou výšivkou, v nichž vypadala naprosto úchvatně. Tím spíš, že je doplnila třpytivými rukavicemi a lodičkami na vysokém podpatku a vlasy si nechala jako správná Disney princezna rozpuštěné a jemně zvlněné.

Ostatně se podívejte do naší galerie a přesvědčte se sami, kterak si Paris umí užívat (prozatím svobodného) života…
Fotogalerie
69 fotografií