A jak jejich hnízdečko lásky vypadá? Zařízení je v jejich oblíbeném boho stylu, převládají světlé barvy a přírodní materiály.

„Mám ráda jednoduchý interiér s převážně černobílými doplňky, ve stejném duchu je zařízen i obývák a ložnice.“ V ložnici má kráska přebalovací pult a postýlku pro malou Miu, v kuchyni je i malý hrací koutek. Koupelna s oknem přímo vybízí k dlouhému poležení ve vaně, a tak Monika tento relax často využívá.

Výhodou bydlení je i to, že v domku ve spodní části žije Moničina babička, která před časem ovdověla. „Že to rozhodnutí bylo správné, vidím dnes a denně na babičce a dceři, jedna druhé dávají něco nepopsatelného, vysloveně se navzájem nabíjejí,“ svěřila se iDNES.cz Monika s úsměvem.

VIDEO: Leová a její karavan lásky! Už tam má místo i pro miminko.

Video
délka: 03:02.60
Video se připravuje ...

Leová a její karavan lásky! Už tam má místo i pro miminko. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Babičce to dalo důvod radovat se ze života. Má čas a trpělivost a my zase skvělou chůvu, můžeme kdykoliv kamkoliv vyrazit za zábavou, dlouho jsem tu nebyla a snažím se navazovat ty zpřetrhané nitky přátelství z dětství.“

Největší výhodou domu je velká zahrada, kde mají místo zeleninové záhonky i ovocné stromy. Vše se zužitkovává a ovocný koláč se peče obden. Novinkou je vířivka, kterou si Monika přála k narozeninám. Hojně ji využívá ona, manžel i dcera.

Na zahradu se vešel také jejich obytný vůz, v němž už letos zvládli dovolenou po Česku i s maličkou dcerkou.

Dům získali jako pronájem v sedmdesátých letech její prarodiče a po roce 1989 ho odkoupili. Když se Moničina maminka vdala a pořídila si velkou rodinu, patro s jedním pokojem bylo přestavěno na byt 3+kk.

Fotogalerie
41 fotografií