Přesně před rokem se Veronika Kopřivová pochlubila fungl novým bytem o velikosti 2+kk s obří terasou, který si pořídila na pražském Smíchově a jehož cena byla i s parkovacím stáním okolo 7 milionů korun. Ovšem už tehdy avizovala, že se jedná jen o dočasné útočiště. „Mám v plánu tady bydlet tak 2-3 roky a následně byt třeba pronajímat,“ plánuje od začátku modelka.

Před rokem navíc v bytě začala bydlet jen ona a její přítel Miroslav Dubovický (30). Už tehdy ale měli s modelem zaděláno na malou Ellu, která se předčasně narodila letos 24. května. A tak jim je v bytě o výměře 55 metrů ve třech možná trochu těsno. O důvod víc už pomalu začít realizovat své plány na další, větší bydlení, myslí si patrně Veronika.

„Litoměřice jsou hezký, já tam dřív studovala. Budeme se tam stěhovat, až bude hotový dům, s kterým nejdřív musíme začít,“ přiznala na Instagramu jasný plán, když se jí někdo z fanoušků dotázal, jak se jí líbí v Litoměřicích. Ostatně sama Veronika Kopřivová pochází z Teplic, které jsou severozápadně od Litoměřic, a tak se zdá, že po životě v Americe, práci v Německu i bydlení v Praze usoudila, že rodný kraj je jejímu srdci stejně nejbližší.

VIDEO: Smutné přiznání Veroniky Kopřivové: Narození dcery vztahu nepomohlo! 

Video
délka: 06:09.84
Video se připravuje ...

Smutné přiznání Veroniky Kopřivové: Narození dcery vztahu nepomohlo! Markéta Reinischová

Fotogalerie
51 fotografií