V dubnu letošního roku oznámil na sociální síti fotograf Tomáš Třeštík, že se se spisovatelkou Radkou před nějakým časem rozešli. „Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím – jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár,“ svěřil se a rovnou uvedl i důvod. „Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit.“

Kdo si ale myslel, že bude následovat oddělené bydlení, ten je na omylu. Manželé zatím stále zůstávají společně v bytě s legendárním balkonem na pražské Letné. „Nejsme spolu, jsme rozejití, ale vlastně spolu pořád bydlíme. Zkomplikovala se mi totiž bytová situace. Na převod bytu čekám už rok. Tak jsme všichni pořád pohromadě v jednom bytě, ale musím říct, že to s přehledem zvládáme,“ svěřila se pro Super.cz spisovatelka, která i přes složitou životní situaci pracovala na nové knize, která se na pulty knihkupectví dostane před Vánoci.

I když už netvoří pár, přestože kvůli komplikacím s Radčiným bydlením spolu stále žijí, ani oficiální ukončení manželství není na pořadu dne. „Nepodali jsme ji. Je takový klid,“ vyjádřila se Třeštíková na otázku žádosti o rozvod. Po rozchodu se soustředí na jejich dvě děti a také na sebe, ostatně už loni si splnila sen a nechala si udělat nové silikony, které akorát padnou k její velmi drobné postavě.

VIDEO:

Fotogalerie
39 fotografií