V dubnu tohoto roku oznámil fotograf Tomáš Třeštík, že devítileté manželství s Radkou Třeštíkovou skončilo rozchodem. „Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“ vysvětlil diplomaticky důvod, proč šli s autorkou knižních bestsellerů Bábovky či Veselí od sebe.

S novou životní etapou a blížící se novou dekádou se tak půvabná Radka, která se v roce 2019 účastnila i taneční soutěže StarDance, rozhodla k několika razantním krokům. Kromě toho, že si pořídila nové luxusní SUV, jak sama zdůraznila, „za vlastní peníze“, si předtím ještě splnila sen a svůj útlý hrudníček svěřila do rukou plastického chirurga. Není proto divu, že se od té doby nově nabytým symbolem ženství chlubí, kudy chodí.

Fanoušci, kteří ji sledují na sociálních sítích, ale už pro její exhibici takové pochopení často nemají, což spisovatelku, která se k věcem vyjadřuje obvykle velmi přímě i upřímně, nenechává klidnou. „Zpátky ke kozám, vyčítáte mi, že je furt vystavuju, ale řekněte mi, kam je mám teď dát, když je mám na sobě přišitý, aha???“ pobavila Třeštíková ve Stories na instagramu svojí reakcí a nezapomněla komentář přidat k zrcadlovému selfie, na kterém vynikla nejen její perfektní, jógou vydřená postava, ale i zmiňované silikonové poklady, které jsou všem závistivcům a škarohlídům trnem v oku.

VIDEO: Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu

Video
délka: 03:07.04

Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií