Ačkoliv už se v jejím věku často dámy příliš veřejně neodhalují, Pavlína má i po padesátce skvělou postavu a rozhodně na to nehodlá zapomenout. A zřejmě to musí pravidelně připomínat i svým fanouškům na sociální síti.

Nyní je překvapila snímkem, kde si hoví doma v oblíbeném křesle s dřevěnými opěrkami. Pomalu na něm spíš leží, než sedí, navíc překvapila i tím, co u toho (ne)měla na sobě - v podstatě ji halily jen nějaké zlaté spodní kalhotky a teplé ponožky, aby nenastydla od nohou.

S horními partiemi si Pořízková už tolik starostí nedělala - klidně se ukázala nahoře bez a zatímco jedno ňadro si cudně překrývala rukou (zřejmě proto, aby fotku instagram nezakázal jako příliš erotickou), na druhém jí spokojeně hověl její milovaný pejsek.

„Zkrátka běžný den doma, válet si šunky polonahá v ponožkách a botech na vysokých podpatcích, s mým psem, který mě zahřívá. Můžete si myslet, že to vypadá neprakticky - a já musím souhlasit. Ale tu fotku miluju,“ napsala s náznakem ironie supermodelka k fotce, aby naznačila, že snímek vznikl v rámci focení pro časopis Vogue a zřejmě tak neukazuje její realitu všedních dní. To ale nikomu z jejích fanoušků na instagramu vůbec nevadilo.

Většina jí skládala poklony a někdo dokonce vyjádřil názor, že je to náhodou naopak docela praktické, jelikož alespoň pak Pavlína nemá psí chlupy na oblečení. Někdo pak také doplnil, že pejskovy jménem Ludwig takový život lze jenom závidět. Je ostatně pravda, že mnoho pánů by si to s ním asi po zhlédnutí této fotky »na fleku« vyměnilo.

VIDEO: Pavlína Pořízková: Pro krásu musím tvrdě dřít

Video
Video se připravuje ...

Pavlína Pořízková: Pro krásu musím tvrdě dřít Jan Búda

Fotogalerie
44 fotografií