Pondělí 19. duben 2021
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Zataženo, déšť 11°C

Slavné krásky 50+ nahé! Akty nafotily Pořízková (55), Batulková (62) nebo Macháčková (71)!

/
 • Slavné dámy ve zralém věku šly donaha
  27. února 2021 ● 06:20

  Chce to pořádnou dávku odvahy jít s kůží na trh. Když mladé a štíhlé dívky nafotí odhalenější fotografie, tak to nikoho moc nepřekvapí. Ale když se v rouše Evině objeví žena ve zralém věku, je to hrdinka. 

 • 1.

  Pavlína Pořízková (55)

  Jako modelka se svlékla nesčetněkrát a nepřestává s tím ani po padesátce. Česká topmodelka žijící v Americe Pořízková v únoru zapózovala na svém instagramu nahá. Poprsí si zakryla rukama a intimní partie čelem postele. 

 • 2.

  Eliška Balzerová (71)

  Herečka se v šedesáti letech svlékla kvůli filmu Ženy v pokušení a její fotografie, která se objevila i na titulní straně časopisu Reflex, způsobila velké pozdvižení. Balzerová na ní sedí na židli, nohama si kryje klín a rukama ňadra. 

 • 3.

  Sharon Stoneová (62)

  Pro hvězdu Základního instinktu (1992) režiséra Paula Verhoevena (82) je nahota také poměrně běžnou věcí. V roce 2015 se Sharon Stoneová v sedmapadesáti letech obnažila pro Harper's Bazaar. Její kariéra v hanbatém focení je poměrně dlouhá, už v roce 1990 pózovala pro Playboy.  

 • 4.

  Kateřina Macháčková (71)

  Nechybí jí ani odvaha a kuráž, v šedesáti jedna letech se tak nechala nafotit úplně nahá pro divadelní hru Holky z kalendáře, v němž hrála v Divadle ABC. Paradoxní je, že se herečka Macháčková do té doby nikde (a ani před kamerou) nikdy nesvlékla.

   

 • 5.

  Elizabeth Hurleyová (55)

  V 90. letech se stala známou díky partnerskému vztahu s hercem Hughem Grantem, kterého poslala k vodě po té, co byl přistižen v autě při orálním uspokojování s neznámou ženou. Elizabeth Hurleyována svém těle neustále tvrdě dře a vyplácí se jí to. V lednu zveřejnila fotografie, na kterých pózuje bez podprsenky v huňatém kožešinovém kabátu. 

 • 6.

  Lenka Termerová (73)

  Za stejným účelem jako Kateřina Macháčková se svlékla Lenka Termerová. Matka herečky Marthy Issové nafotila akty do kalendáře Ilony Sochorové. Ten se stal součástí reklamní kampaně k divadelnímu představení, které pojednává o tom, jak dámy v letech nafotí akty a způsobí tím skandál. 

 • 7.

  Madonna (62)

  Popová královna Madonna nebyla nikdy žádná stydlivka. Úsporné kostýmy, lascivní pohyby nebo šaty, ze kterých jí vykukují prsa. S nahotou nikdy neměla problém a nemá ho ani ve zralém věku. Naopak její fotky z vany nebo koupelny před zrcadlem vždy vzbudí pozdvižení. 

 • 8.

  Dana Batulková (62)

  Hvězda sitcomu Comeback ( a nyní i Slunečné) a vítězka 3. ročníku taneční soutěže StarDance, odhodila šaty a stud! Ve věku, kdy se řada kolegyň už pomalu chystá do důchodu, nafotila ale Batulková odvážné akty. Přiznala ale, že než se před objektivem svlékla, musela se dost dlouho přemáhat.

 • 9.

  Hanka Kynychová (52)

  Cvičitelka Kynychová se nechala „cvaknout“ nahá na roštu v sauně. Fotkou své fanoušky pěkně rozpálila. Ke zchlazení nepomohla ani následující fotka na sněhem pokryté zahradě, protože na ní Hanka pózuje pouze v kalhotkách a sněhulích. Hanka se netají tím, že s nahotou opravdu nemá problém. 

 • 10.

  Naomi Campbellová (50)

  Čokoládová gazela Naomi Campbellová se jako světoznámá topmodelka odhaluje celý život. Její dokonalé tělo si o to samo říká. I po padesátce pravidelně cvičí a je stále vyhledávanou modelkou. 

 • 11.

  Jennifer Lopezová (51)

  Mnohá dáma už by si v padesáti na něco takového netroufla, ale JLo nemá důvod se stydět, jelikož je v nejlepší formě. Klidně se tak Lopezová nechala nafotit bez spodního prádla, nebo v sexy modelu, který spíše odhaluje, než zakrývá.

  Fotogalerie
  69 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

Templ: Opravdu velmi slaboduché a nechutné 🤮

(27. 02. 2021 12:16)

robin5: Jak staré, eééé, vlastně slavné "krasavice" sehnali? T

(27. 02. 2021 11:01)

panda82: a čím by se redaktoři živili, do Finska je cesta drahá, nemají na testy

(27. 02. 2021 09:54)

panda82: Že by zoufalství nebo nuda?

(27. 02. 2021 09:52)

baronessa: Člověk to těm ženám přeje, ale není těch nahotin už trochu moc?

(27. 02. 2021 08:24)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy