Od dob, kdy zpěvačka Madonna platila za popový sexsymbol, už uplynulo skutečně hodně vody. Přece jenom to byla osmdesátá léta minulého století. Tato dáma se však snaží neúprosnému času vzdorovat neustálou lacinou exhibicí. Nic jiného jí ostatně asi nezbývá – zpěv, který předváděla na koncertech v posledních letech, byl hodně kritizován. A předloni, tedy v roce 2019, zase musela zrušit část svého turné Madame X kvůli bolestem kyčle, kterou si na podzim musela nechat operovat. Přestože jí její tělo dává jasně najevo, že už skutečně není nejmladší, Madonna se snaží držet krok s dobou.

Velice je aktivní například na instagramu, kde své fanoušky informuje o svých zahraničních cestách či nových projektech. Nyní se pochlubila krátkou upoutávkou k připravovanému filmu z její poslední koncertní šňůry. Mezi záběry, na kterých je zpěvačka k vidění například v šatně či na pódiu, jak by se dalo očekávat, se mimo jiné objeví i záběr na Madonnu, kterak se lascivně rozvaluje na gauči. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby na sobě neměla v ten moment šaty… a neseděla s nohama necudně daleko od sebe.

VIDEO: Madonna odhalila na koncertu prso

Video
délka: 00:40.04

Madonna odhalila na koncertu prso. /Youtube/

Díky jejím rozkročeným nohám se tak fanouškům naskytl pohled, o který dost možná ani nestáli... Jediné štěstí, že zpěvačka měla natolik soudnosti, že si ponechala spodní prádlo. Scéna jako vystřižená ze Základního instinktu totiž vypadá docela jinak s tehdy čtyřiatřicetiletou Sharon Stoneovou (62) a jinak s touto šedesátnicí. Madonna se v několikavteřinovém spotu kromě toho hladí po zadnici i po rozkroku, anebo vysvětluje, že má na sobě kabát s umělými chlupy, a jinou „srst“ nemá, jelikož se holí. Pro někoho možná trochu přes čáru, její fanoušci jsou však nadšení… Zkrátka jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadala Madonna od mala až doteď.

Video
délka: 06:48.51

Podívejte se, jak vypadala Madonna od mala až doteď. youtube.com/toptenfamous/BPŽ

Fotogalerie
73 fotografií