A neobešlo se to bez slz dojetí… „Je mi špatně už jen při představě, že tam míříme,“ prohlásila Dominika při cestě z parkoviště.

Svému tatínkovi Karlu Gottovi přinesla na rozloučenou jarní květinu. U hrobu pak stála nehnutě dobrých 10 minut a upřeně se dívala na otcův portrét. Neustále si přitom utírala slzy.

„Omluvila jsem se mu znovu za to, že jsem byla v posledních letech jeho života špatná dcera. Vysvětlila jsem mu také, proč se znovu vracím do Finska,“ svěřila Blesku později zastřeným hlasem Gottová.

Šok z krádeže

Dominika se až u místa posledního odpočinku svého táty dozvěděla, že někdo v březnu z náhrobní desky ukradl zlatého slavíčka, který hrob od jeho vzniku střežil. „To si děláte legraci? Někteří lidi by zasluhovali pár facek, možná to by ani nestačilo. Chudák táta… Třeba sem přiletí jiný slavíček,“ hlesla Gottová.

Ještě před odletem nejstarší Mistrova dcera znovu navštíví svoji maminku Antonii Zacpalovou (86). „Myslím, že se rozloučení bez slz neobejde. Ale na podzim bych chtěla přiletět na návštěvu, takže se na sebe budeme těšit,“ popsala Blesku Dominika. Ta bude po návratu do Finska v bytě několik dní doma sama. Její manžel Timo je stále pracovně v Mexiku.

VIDEO: Dominika Gottová o Štaidlovi: Špatné vzpomínky ohledně nátlaku na matku!

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová o Štaidlovi: Špatné vzpomínky ohledně nátlaku na matku! Luboš Procházka

Fotogalerie
146 fotografií