Jestli kromě zpěvu Rihanna v něčem vyniká, tak je to schopnost upoutat pozornost. To se jí povedlo i tentokrát při propagaci její módní značky Savage X Fenty. Na trojici zveřejněných snímků pózuje v asymetrickém zeleném modelu, který sice zakrývá většinu jejího těla, ale zase na druhou stranu příliš prostoru pro fantazii také nedává.

Kromě svůdného úsměvu na snímcích svůj model doplnila světlými střevíčky na vysokém podpatku a výrazným zlatým náramkem na zápěstí. „Nemůžeš blokovat výhled, když ty jsi výhled,“ uvedla ke snímkům, které zveřejnila na sociální síti a doplnila je hashtagem „IYKYKsavageX“.

Nutno říci, že její příspěvek způsobil velké pozdvižení,  jen pár hodin od jeho zveřejnění se líbí více než 250 tisícům lidí a více než tisícovka sledujících ho okomentovala.

Zpěvačka, která se díky svému smyslu pro obchod stala dolarovou miliardářkou, je svými módními show pověstná. Pokud se totiž do odvážných modelů neobléká sama, využívá k jejich předvádění ženy všech možných tělesných proporcí a klasické modelky by u ní člověk hledal marně. Rihanna se totiž snaží, aby se v jejích modelech viděly i normální ženy, které jistě potěší fakt, že podle informací Daily Mailu bude příští rok její zboží k dostání v kamenných obchodech. Některé z jejích zákaznic se totiž při nákupech online necítí dobře.

Video: Rihanna v odvážném kostýmku pařila na karnevalu na Barbadosu

Video
délka: 00:30.26

Rihanna v odvážném kostýmku pařila na karnevalu na Barbadosu Instagram

Fotogalerie
84 fotografií