Hvězda První republiky se konečně pochlubila první vlaštovkou z jejich nového hnízdečka. „Já snad ani nedospím, těch pár let, jak se sem těším,“ okomentovala snímky místností Veronika.

Ohlas vzbudily hlavně dobové dveře, kterých by se herečka mohla snadno zbavit, uchazečů o ně se totiž na Instagramu ohlásilo mnoho. Velkou pozornost vzbudily kované kliky, které jsou dokonalé. Ale i původní dřevěné podlahy, které bohužel musí pryč. Pod prkna nejde dát podlahové topení a bez něho by v domě bylo dost chladno, nebo by museli chodit v kožešinových papučích. A to ani jeden nechce. 

Váš dům je neskutečně magický. Jedním slovem nádhera i bez vybavení," shodují se fanoušci. 

VIDEO: Veronika Arichteva: Vydělávám na barák, beru všechny role!

Video
délka: 01:17.46

Veronika Arichteva: Vydělávám na barák, beru všechny role! Petr Macek, Jan Jedlička

„Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budem snažit uchovat. Přesně vím, kde budu jednou sedávat každý ráno s kávičkou a koukat na Luku jak mi ničí rododendrony. Na tom prvním schodě na zápraží," svěřila se krátce poté, co s manželem dům koupili. 

I když oba dva dost vydělávají stejně bude ještě nějakou dobu trvat než jejich vysněný dům bude k nastěhování. Ale mají kde bydlet, takže je čas netlačí. 

Fotogalerie
58 fotografií