Poslední půl rok byl pro Moniku Absolonovou opravdu pestrý. Rozešla se se svým životním partnerem a otcem jejích dvou synů Tomášem Hornou (40) a zásluhou toho zhubla už neuvěřitelných 18 kilo a vypadá snad lépe než kdy dřív.

Možná právě proto se rozhodla si druhou polovinu letošního roku zpříjemnit a uspořádala tajnou oslavu narozenin, kterou ovšem před našimi fotografy neutajila. Díky tomu víme, že na místo dorazila spousta jejích kolegů z branže, jako je Bára Basiková, Aleš Háma s manželkou, Libuška Rohlíčková s manželem, Hanka Křížková a spoustu dalších. 

Botel Albatros je velmi rozlehlý a navíc má venkovní terasu, kam Monika chodila často kouřit a taky se objímat! V její prázdné náruči se vystřídalo hned několik mužů a některým se dostalo i polibku. Je zřejmé, že zpěvačka je půl roku po rozchodu vyprahlá a chybí jí mužské objetí.

Sama si o to napsala na sociální síť: „Tak chci být zdravá, šťastná, spokojená, zamilovaná, milovaná, žít v pravdě a lásce, mít stále radost ze svého povolání.“ 

Na začátku oslavy nechyběli její synové Tadeáš a Matouš, které pak jejich babička odvezla domů. Oslava se protáhla dlouho po půlnoci a bylo zřejmé, že se všichni hodně bavili a mejdan si užili. 

VIDEO: Hubnoucí Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Uvažuju jít dohola!

Video
délka: 03:12.80

Hubnoucí Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Uvažuju jít dohola! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
166 fotografií