Monika Leová, která se v polovině dubna stala maminkou rozkošné dcerky se jménem Mia (3 měsíce), nepatří jenom mezi ženy, které si ze sebe neváhají udělat legraci, ale i mezi ty, co nemají problém jít s pravdou ven a s kůží na trh. Doslova a do písmene. Přiměla ji k tomu nedávná rozprava s jednou mladinkou, teprve jedenáctiletou fanynkou, která se pozastavila nad Moničinou momentkou, na které sedí na balkonu a přes plavky jí přetékají faldíky – tedy, spíše jenom zkrabatělá kůže, co ještě není tak elastická jako před porodem.

„Prý kdybych jí řekla, tak by mi ty špeky umazala, že se takové fotky na instagram nedávají, že to není hezký. Docela mě to zaskočilo…“ přiznala modelka.

I to byl důvod, proč natočila několikavteřinové video, na kterém ukázala, jak vypadá její tělo tři měsíce po porodu. Přestože se již dostala na svou původní váhu, vytahaná kůže jí ještě zůstala. „Proto malá připomínka…“ uvedla k záznamu, na němž beze studu předvádí svou postavu takovou, jaká je, bez filtrů, bez úprav – a němž bylo jasně vidět, jak moc záleží na správném postoji a vhodně zvoleném úhlu. Možná aby tím dodala odvahu i svým příznivcům, co třeba řeší každé kilo navíc nebo poporodní strie. A sklízí za to jenom samou chválu. „Konečně někdo slavný ukázal realitu,“ libují si její followerky, jichž má jenom na instagramu přes 75 tisíc.

VIDEO: Exotická moderátorka Monika Leová: Konec na Primě a nový projekt v procesu!

Video
délka: 13:17.40

Exotická moderátorka Monika Leová: Konec na Primě a nový projekt v procesu! Markéta Reinischová

„Začínám být na tu vyfiltrovanou a vybotoxovanou instadokonalost alergická,“ přidala se další. Svým obdivem ji zahrnuly i kolegyně z (nejen) modelingové branže. Srdíčko jí poslaly například modelky Nikol Švantnerová (28), která v minulosti bojovala s problémem příjmu potravy, tedy v dobách, kdy s modelingem začínala, Karolína Mališová (24) či Nikola Buranská (29). A zpěvačka Veronika Stýblová (26), co se stala maminkou na počátku březnu tohoto roku, Leové vzkázala: „Já tě miluju!“

Modelku samotnou až zaskočilo, s jak pozitivním ohlasem se pak setkala. „Wow, tolik krásných zpráv. Jste vážně úžasný,“ poděkovala dojatě svým fanynkám.

Fotogalerie
87 fotografií