Letošní devadesátnice se rozhodla vzkřísit Silvestry Vladimíra Menšíka, které pro televizi vymyslel legendární režisér Ján Roháč (†48), a je plná elánu. „Podle mě je škoda, když lidi sedí u stolu a říkají vtipy. To není ono. Zkusíme takový menšíkovský Silvestr. A diváci si mohou pak říkat, jak kdo zestárl,“ prohlásila odhodlaně herečka.

Jedním autem

Kavčí hory byly proto od včerejšího rána doslova v obležení hvězd. O největší překvapení se krátce po poledni postarali manželé Slováčkovi.Dáda s Felixem přijeli jedním autem. A řídil Felix junior,“ informoval fotoreportér Blesku. Třeba bude zázrak pokračovat a Nový rok oslaví zase spolu, když už se saxofonista se svou výtvarnicí Lucií Gelemovou (38) letos v květnu oficiálně rozešel.

Odpustila mu krávu?

Po rozchodu s Lucií Gelemovou to Felix hrál na obě strany. Vše prasklo, když začátkem října prodělal tzv. malou mrtvici. Dáda za ním chtěla jet do písecké nemocnice, prestože věděla, že zkolaboval v přítomnosti exmilenky, když s ní jel na výlet. To by ještě překousla, ale jakmile se z jeho úst dozvěděla, že za ním nemá jezdit, protože je tam denně Lucie, tak se naštvala. „Udělal ze mě krávu!“ prohlásila Patrasová.

VIDEO: Dáda zuří: Felix ze mě dělá krávu! A Arabele Nagyové zachránila život dcera.

Video
délka: 02:29.84

Dáda zuří: Felix ze mě dělá krávu! A Arabele Nagyové zachránila život dcera. Bára Horáková

Fotogalerie
45 fotografií