Když se totiž dozvěděla, že její muž leží s přechodnou ischemickou atakou mozku v písecké nemocnici, chtěla za ním okamžitě jet. Překousla i fakt, že manžel zkolaboval v přítomnosti exmilenky Lucie Gelemové (38), když s ní jel na výlet. „Měla jsem o Felixe velký strach, vždyť je to můj manžel, kterého mám pořád ráda,“ říká Dáda. Vyrazila ihned pro jablka, která Felix miluje, a zavolala mu, že za ním jede. Ale dostala ledovou sprchu. „Řekl mi, ať mě to ani nenapadne, že se nechce rozčilovat a že za ním stejně chodí denně paní Gelemová. Tak to mě dost rozčarovalo. Kdo už jiný by za ním měl jet, když ne jeho právoplatná manželka, se kterou žije 40 let?“ táže se nechápavě Dáda, která nakonec nikam nejela. „Nenechám se přece odněkud vyhazovat,“ podotýká s tím, že i tohle všechno by přešla.

Neobtěžoval se

Felix potom ale do médií řekl, že za ním byly Lucie i jeho dcera René (44) z prvního manželství a že za ním chtěla vyrazit také Anička (26) s Felixem ml. (38), těm ale vysvětlil, že je zbytečné kvůli půlhodince jezdit takovou dálku a že mu je už dobře. „A že by se zmínil, že jsem za ním chtěla vyrazit já, tak to už se neobtěžoval. Udělal ze mě takhle na veřejnosti pěknou krávu,“ komentuje rázně Dáda, která se pak uklidnila a byla na Felixe, když jí v pondělí zavolal, že ho z nemocnice veze do Prahy opět exmilenka Lucie, jako med.

Další milenky

„Přešla jsem i to, že Felix dal té paní k dispozici náš společný mercedes,“ říká Dáda s tím, že poté, co Gelemová přivezla Felixe do Prahy, šel Slováček na večeři s dcerou Aničkou. „Potom přišli domů a přinesli mi naprosto báječnou večeři. Felix vypadal dobře, Anička taky, tak jsem byla spokojená,“ svěřila Dáda.

VIDEO: Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou.

Video
délka: 00:48.65

Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou. Instagram

Den nato ale saxofonista prohlásil, že lékaři mu nejenže nezakázali sex, ale naopak mu ho doporučili - a čím víc, tím líp. „A to mě už dostalo. O Lucii Gelemové říká, že k ní má vztah jako ke dceři. Možná tedy má kromě mne ještě další přítelkyně,“ přemítá Dáda. „Každopádně jsem šťastná, že je manžel v pořádku, ale mám toho všeho až po krk. Odjíždím koncem týdne do Florencie a užiju si bezva dny,“ prohlásila Dáda. Jestli se tam uvidí se svým italským přítelem Vitem, už ale nekomentovala.

Fotogalerie
49 fotografií