Ivana Trumpová a Rossano Rubicondi se vzali v roce 2008 po šestileté známosti, bylo tak překvapením, že jejich manželství vydrželo pouhých osm měsíců. Stýkali se spolu ovšem i nadále až do roku 2019, kdy Ivana oznámila definitivní konec. „Ten vztah se vyčerpal,“ uvedla tehdy a dodala, že vztah na dálku prostě nefunguje.

Ovšem letos v srpnu spolu byli viděni New Yorku a britský Daily Mail uvádí, že spolu byli viděni dokonce minimálně pětkrát. Přátelé páru navíc tvrdí, že se znovu sblížili, dokonce se mluví i o jejich druhé svatbě. „V poslední době se sblížil s Ivanou Trumpovou a mnozí si mysleli, že se chtějí znovu vzít,“ prozradil italskému webu Corriere della Sera filmový režisér Roberto Alessi.

Právě Alessi informoval o tom, že Rubicondi podlehl melanomu. „Setkal jsem se s ním před rokem na večeři s přáteli. Na ruce měl náplast. Vím, že podstupoval náročnou léčbu,“ prozradil.

První svatba Ivany Trumpové a Rossana Rubicondiho byla opravdu velkolepou událostí za tři miliony dolarů, která proběhla v letovisku Mar-a-Lago jejího slavného exmanžela a tématem byl Shakesperův Sen noci svatojánské. Ivaně tehdy byla za družičku dcera Ivanka, a ač by se mohlo zdát, že Ivany děti s Rubicondim vycházely, podle všeho tomu tak nebylo a byl mezi nimi spor kvůli penězům.

Jejich poněkud netradiční vztah vydržel i Rubicondiho manželství s Milu Vimovou, kterou pojal za ženu v roce 2011 a podle italských zpráv se nikdy nerozvedli. Rubicondi vždy tvrdil, že jsou s Ivanou blízcí přátelé, a také říkával, že romantický návrat je vždy možný.

Ivana Trumpová se k jeho úmrtí vyjádřila jen velmi stručně. „Jsem zničená,“ uvedla pro magazín People a vzhledem k jejich dlouholetému přátelství a díky možným plánům na druhou svatbu je to více než pochopitelné.

Video: Donald Trump opouští Bílý dům

Video
délka: 03:53.54
Video se připravuje ...

Donald Trump opouští Bílý dům Reuters

Fotogalerie
41 fotografií