Ještě před rokem a půl se jí přezdívalo Ken, dnes je sebevědomou panenkou Barbie. Jessica Alvesová podstoupila letos v lednu dlouho očekávanou operativní změnu pohlaví, díky které si poprvé připadala jako úplná žena.

Ale stejně jako mnoho žen… i Alvesová byla stále nespokojená se svým zevnějškem. Před měsícem si nechala přifouknout poprsí, neboť jí nevyhovovala „malá“ velikost a podivný tvar, kdykoliv sundala podprsenku. Své nové gigantické balvany nyní poprvé vyvezla na pláž, a to oděná do rudých jednodílných plavek à la záchranářka „CJ“ Parkerová z kultovní Pobřežní hlídky.

„Úspěch není konečný, neúspěch není fatální: Odvaha pokračovat je to, co se počítá,“ citovala Winstona Churchilla u sexy pózičky vkleče na kamenitém břehu pláže v turecké Antalyi. Alvesová se poté pochlubila dalším snímkem a videem z opalování. Její obří dekolt se do svislého záběru málem nevtěsnal.

VIDEO: Jak na tom byl umělý „Ken“ Rodrigo, současná Barbie Alvesová, s penisem po operaci v Praze?

Video
délka: 02:30.55

Jak tom byl umělý „Ken“ Rodrigo, současná Barbie Alvesová, s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
97 fotografií