Jessica je v současné době podle všeho v belgickém Bruselu, kde se chystá na další plastickou operaci - o kolikátou se vlastně jedná, už by asi nikdo nespočítal. Původně byla mužem - Rodrigo Alvesem, jehož snem bylo stát se živou verzí panáčka Kena.

Ovšem nedávno přišla velká a radikální změna a z Rodriga se stala Jessica. Již podstoupila veškeré operace včetně finální tranzice (změny pohlaví) a fanouškům už se stihla od té doby několikrát pochlubit, že má radost ze své vaginy a čeká na toho pravého muže, kterého by mohla milovat a který by ji »odpanil«.

Za operace již dohromady utratila 75 tisíc liber, tedy v přepočtu dva miliony korun, ovšem jak se zdá, ani to ještě není dost. Nyní se hodlá svěřit do rukou doktora Franka Ploviera, kterého jí doporučila kamarádka Katie Priceová (43).

VIDEO: Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!

Video
délka: 00:42.26

Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Jessica totiž touží po větších ňadrech, protože věří, že větší přednosti se budou více hodit k její celkové postavě. „Jsem velká žena - mám široká záda, široká ramena, takže potřebuji větší prsa, budou dvakrát větší, než ta, co mám nyní," cituje její slova The Sun.

Problém je podle ní i v tom, jak se implantáty chovají. „Ty, co mám teď, vypadají dobře jen v push-up podprsenkách, které je tlačí k sobě. Bez nich, visí dole a jsou daleko od sebe," objasnila Alvesová něco, s čím bojují mnohé ženy. Zkrátka gravitace funguje.

Ovšem teď se zdá, že se doktorům možná podaří tuto sílu porazit... alespoň podle Jessicy. „Doktor Plovier vyvinul techniku, díky níž nebudu muset nosit podprsenku. Nosit podprsenku v jednom kuse není totiž vůbec snadné,“ posteskla si Alvesová. Je jasné, že na své ženské křivky si pak bude muset zase nějakou dobu zvykat. A možná i její fanoušci, zvlášť ti, kterým se líbí tak, jak je teď. Pro ty nachystala Jessica malou odměnu - nechala se nafotit v sexy červeném kombiné. Jak jí to sluší, můžete posoudit sami, když si otevřete naši galerii...

Fotogalerie
86 fotografií