Transgender hvězdě se kvůli sílící koronavirové pandemii proměnily plány. Na rok 2021 měla připravenou reality show, v níž bude v několika světových metropolích hledat svého budoucího partnera, cestování je však v této době zatížené restrikcemi a lety se velmi často ruší. Není tak úplně jisté, zda se diváci letos pořadu dočkají.

Podlehnout špatné náladě ovšem Alvesová neplánuje, protože má stále být za co vděčná. Připomněla, že už je víc než rok ženou. „Je to rok a tři měsíce od chvíle, co jsem se rozhodla být sama sebou a šťastná. Zvolila jsem svobodu, štěstí, upřímnost k sobě samé, a teď, v roce 2021, nemohu být šťastnější!“ napsala diva na instagram.

Video: Alvesová se nechala operovat i v Praze. To musíte vidět!

Video
Video se připravuje ...

Jak je na tom umělý "Ken" Rodrigo s penisem? Blesku se pochlubil! To musíte vidět! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

K textu připojila také neobvyklou a velmi intimní momentku; není na ní nalíčená. Je to poprvé, co ji fanoušci vidí bez růžolící se tvářenky, pestrých očních stínů nebo smyslné rtěnky. Rovněž na sobě nemá tradiční pohledy poutající oděvy s hlubokým dekoltem, ale prostý svetr olivové barvy.

„V těchto těžkých časech, které trávím doma v bezpečí, dávám své pokožce přestávku od make-upu a zkouším držet dietu,“ vysvětlila Jessica. Fanoušci její odvahu ukázat nenalíčenou tvář ocenili srdíčky a laskavými slovy.

VIDEO: Živý Ken lituje návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!

Video
Video se připravuje ...

Živý Ken lituje návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
120 fotografií