Když se filmová Zloba naposledy procházela ulicemi Kalifornie, měla polovinu obličeje zakrytou šálem a postavu ukrývala pod teplým kabátem. Zvěsti o tom, že se někdejší sexsymbol Hollywoodu potýká s anorexií, tak na chvíli utichly. S jejím novoročním výletem do obchodů, k němuž přizvala své dcery Zaharu (16) a Vivienne (12), se ale znepokojení fanoušků znovu umocnilo.

VIDEO: Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete.

Video
délka: 03:13.24

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete. David Hanuš

Fotografové zachytili exmanželku Brada Pitta (57) na nákupech na Melrose Ave v Los Angeles. Na sobě měla jednorázovou modrou roušku a volné bílé šaty, pod nimiž se rýsovala její štíhlá postava. Zplihlé hnědé vlasy budily poněkud nezdravý dojem. „Je strašně pohublá,“ reagoval na snímky jeden z příznivců paní Smithové. „Vypadá úplně jinak než posledně,“ zaznělo překvapeně z dalšího komentáře.

Většina se ovšem shodla, že Angelina je čím dál krásnější. „Je to prostě královna!“ klanil se jí v tweetu přední fanoušek. „Božské tělo a úžasný vkus,“ chválil její monochromatický outfit další. Jolie má na letos připravené celkem tři filmy, v nichž září v hlavní roli. Vzhledem k sílící druhé vlně koronavirové pandemie ale není jisté, kdy se podívají do kin, případně na streamovací služby.

VIDEO: Angelina Jolie jako Zloba v pokračování Maleficent

Video
délka: 01:21.54

Angelina Jolie se vrací jako Zloba! Maleficent ukázala první trailer! Falcon

Fotogalerie
85 fotografií