Autorka hitu Rolling In The Deep v minulosti promluvila o strastiplném vztahu s Evansem, který opustil její matku Penny, když Adele byly pouhé tři roky. Mark propadl démonu alkoholu, a byť se to v pozdějších letech s dcerou snažil několikrát urovnat, Adele ho odmítala vpustit zpátky do svého života.

Když v roce 2017 na předávání hudebních cen Grammy přebírala další zlatou sošku, zpěvačka zcela otevřeně prohlásila, že svého otce nemiluje. „Děkuju svému manažerovi, nebýt jeho, žádný comeback by se nekonal. Jsi génius, provedl jsi to opravdu neuvěřitelně a já ti dlužím všechno, co mám,“ uvedla Adele, načež pokračovala slovy: „Miluju tě, jako bys byl můj otec. A já svého otce nemiluju… takže to asi moc neznamená,“ překvapila obecenstvo.

Evans o krachu manželství a odloučení s úspěšnou dcerou promluvil v roce 2011. „Byl jsem mizerný táta. Denně jsem do sebe nalil dva litry vodky a sedm nebo osm půllitrů piva. Takhle jsem nasával tři roky. Jen bůh ví, jak se mi podařilo přežít,“ prozradil listu The Sun.

O rakovině se dozvěděl v roce 2013. Tehdy Evans projevil přání poznat vnuka Angela (8), s čímž mu Adele a její nyní už ex manžel Simon Konecki zřejmě nevyhověli. „Vždycky doufal, že si k sobě najdou cestu, jejich vztah se ale bohužel nikdy nezlepšil,“ prozradil po Markově smrti listu The Sun blízký zdroj.

VIDEO: Bučková a nový chlap s prstýnkem, je to ženáč? A Ornelly zjev budí obavy

Video
délka: 02:21.76

Bučková a nový chlap s prstýnkem, je to ženáč? A Ornelly zjev budí obavy Bára Horáková

Fotogalerie
69 fotografií