Pro všechny fanoušky legendární skupiny Kelly Family bylo sdělení, že jedna z členek po krátké nemoci zesnula ve věku pouhých 45 let, necelých čtrnáct dní před narozeninami, velikým šokem. I když už rodinné uskupení tak, jak jsme ho v devadesátých letech milovali, dávno nepůsobí, dotklo se toto smutné oznámení snad každého, kdo na písničkách Kelly Family vyrůstal.

„V tuto chvíli nebudeme dávat žádná další prohlášení, protože všichni truchlíme nad touto velkou ztrátou. Barby nám všem bude neskutečně chybět a budeme ji nadále nosit v našich srdcích, a to navždy,“ oznámili členové kapely na sociální síti.

Jeden z nich však mlčení porušil: Angelo Kelly, jenž své zesnulé sestře, která byla součástí kapely až do roku 2002 a která kromě zpěvu hrála také na kytaru a perkuse, poslal dojemný vzkaz skrze sociální sítě. „Drahá Barby, děkuji za to, že jsi ta nejlaskavější sestra, že ses o mě starala, obzvlášť když jsem byl malý. Budeš mi velmi chybět a budu na tebe stále myslet ve svých modlitbách. Obejmi ode mě mámu a tátu a doufám, že se brzy všichni opět sejdeme společně v nebi. Tvůj malý bratříček, Angelito.“

VIDEO: Pustili jsme Angelovi z Kelly Family, co o něm zpívají Tři sestry! Jak reagoval?

Video
délka: 02:15.04

Pustili jsme Angelovi z Kelly Family, co o něm zpívají Tři sestry! Jak reagoval? Blesk TV

Někdejší plavovlasý andílek a benjamínek celé skupiny Angelo po dlouhá léta, i poté, co se devítičlenná kapela rozpadla a působila v podstatně skromnější sestavě, s Kelly Family hrál a zpíval. Definitivní konec oznámil až v květnu loňského roku, od té doby vystupuje především v Irsku pouze se členy své vlastní početné rodiny (se svou manželkou Kirou má pět dětí, tři syny a dvě dcery).

Při smutné příležitosti, jakou byla smrt starší sestry, sdílel Angelo na facebooku rovněž i společnou fotku z jejich dětství, které všechny děti Daniela Kellyho (†71) strávily coby novodobí kočovníci. Po brzkém skonu maminky Barbary (†36), která rok po Angelově narození podlehla rakovině prsu, byly děti vychovávány jenom přísným otcem, zatímco mateřskou roli zastoupila Kathy (58), jeho nejstarší dcera. Angelo a o 6 let starší Barby k sobě však měli podle všeho velice blízko…

Fotogalerie
34 fotografií