O tajné lásce dvou novodobých sex symbolů poprvé napsal australský magazín New Idea. Autorka hitů Set Fire To the Rain a Hello rozvod s exmanželem Simonem Koneckim finalizovala letos v březnu dohodou o střídavé péči jejich syna. Zprávy o románku s idolem ženských srdcí a jedním z nejvíc sexy mužů světa Cooperem, který je sám po rozchodu s modelkou Irinou Shaykovou (34), s níž má dceru Leu de Seine, se objevily jen krátce poté.

Podle zmíněného magazínu vrkající holubičky seznámila hercova údajná expřítelkyně Lada Gaga, se kterou měl mít pletky během natáčení jejich filmového hitu Zrodila se hvězda a jež podle zlých jazyků stála za Bradleyho rozchodem s modelkou. Vztah mezi těmito hvězdami se nicméně nikdy nepotvrdil. Podobně je tomu i u zvěsti s Adele.

Britská zpěvačka byla od rozchodu s manželem v roce 2019 spojována s několika známými herci a zpěváky. Sexbomba to údajně zkoušela na Brada Pitta (57), později si měla nabrnknout hudebníka Skeptu. Jak to doopravdy mezi Adele a Cooperem je, vědí ale jen oni sami. Popová senzace se veřejnosti spíše straní, naposledy byla spatřena na oscarovém večírku, Bradley tehdy kolem ní ale ochranářsky nekroužil.

VIDEO: Trojitá tragédie v rodině Petry Janů! A Absolonová zaplatila za Hornu dluhy

Video
délka: 02:34.56
Video se připravuje ...

Trojitá tragédie v rodině Petry Janů! A Absolonová zaplatila za Hornu dluhy Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
85 fotografií