Podle rozvodových dokumentů, o nichž informoval server TMZ, bývalí partneři využili mediace k přátelskému dosažení podmínek rozchodu. Soudce v Los Angeles proto mohl minulý týden dokončit rozvod tak, jak se na něm Adele a Simon Konecki dohodli – syna Angela budou mít ve společné péči a žádná ze stran nebude vyplácet té druhé manželskou podporu. Ve hře bylo totiž „výživné“ pro Adelina bývalého muže, ten se však podle dokumentů vzdal svého práva požadovat od své podstatně slavnější a mnohem movitější paní „kapesné“.

K rozvodu došlo téměř dva roky ode dne, co ohlásili svůj rozchod. Pár tvořili sedm let, a to, že se tajně vzali, dlouho drželi pod pokličkou. Zpěvačka to oficiálně potvrdila až v roce 2017 na předávání cen Grammy. Interpretka hitů Hello, Someone Like You nebo Skyfall však záhy hlásila krizi ve vztahu. Podepsala se na ní především skutečnost, že zatímco Adele trávila většinu času v New Yorku, Simon zůstával spíše v Anglii. Navzájem se prý skoro nevídali a potkali se tak jednou za osm týdnů. „Adele a její partner jsou v odluce. Jsou rozhodnuti svého syna vychovávat společně a s láskou. Jako vždy žádají o soukromí. Další vyjádření nebudou,“ potvrdil v té době agentuře Associated Press Adelin mluvčí. Pěnice pak oficiálně požádala o rozvod v září 2019.

VIDEO: Zpěvačka Adele se přiznala, že své mateřství nenáviděla

Video
délka: 01:34.19
Video se připravuje ...

Zpěvačka Adele se přiznala, že své mateřství nenáviděla POPSUGAR Entertainment/Youtube

Adele pak trávila většinu času se svým synem, a zaměřila se také na své sebezdokonalování. Především tedy výrazně pohubla, údajně shodila na 45 kilogramů, což bylo u ženy, jejímž trademarkem byly plné křivky, dost překvapivé. Především pro její fanoušky, pro které byla ikonou „body-positive“ postoje. Rozvod jí ale prospěl.  „Konečně je svobodná, temperamentní, a cítí se jako nový člověk,“ hlásali její přátelé. Minulý rok se o ní často psalo, že s novou figurou a nově nabitým sebevědomím našla i novou lásku, ona však své údajné pletky s rapperem Skeptou (38) popřela.  Naopak znovu opakovala, že zůstává i nadále single.

VIDEO: Adele zkazila při předávání Grammy píseň George Michaela a vyžádala si začít znovu od začátku. Přitom sprostě klela v přímém přenosu.
Video
délka: 01:40.18
Video se připravuje ...

Adele zkazila při předávání Grammy píseň George Michaela a vyžádala si začít znovu od začátku. Přitom sprostě klela v přímém přenosu. youtube

Fotogalerie
79 fotografií