Pod nový snímek na instagramu pak Adele napsala, že „královně“ Beyoncé děkuje za to, že skrze své umění dává posluchačům pocit, že jsou milováni. Na fotce pak Adele klečí pod televizní obrazovkou a vzdává kolegyni a kamarádce hold za novou píseň Black is King, kterou zveřejnila v pátek. Na sobě přitom měla stejný outfit jako Beyoncé ve videu - elastické černé triko se zlatými půlměsíčky. Obepínalo její novou figuru stejně, jako tělo bohyně Beyoncé. Překvapila navíc novým účesem. Její hlavu zdobí blond lokny.

S Beyoncé ji pojí přátelství už mnoho let. I v roce 2017, kdy Adele vyhrála Grammy za album roku, ve své děkovné řeči uvedla, že Beyoncé je umělkyní jejího života. Při jiné příležitosti zase řekla, že Beyoncé je pro ni velkou inspirací. „Její talent, krása, vznešenost a pracovní etika jsou neskutečné. Díky Bohu za Beyoncé,“ napsala.

Zájem fanoušků pak přitáhla nejen ke klipu Beyoncé, ale i ke své vlastní figuře. Je vidět, že si drží postavu jako lunt, kterou poprvé v plné parádě ukázala během svých 32. narozenin. Adele se prý podařilo tolik zhubnout nejen cvičením, ale také speciální dietou, během které denně zkonzumuje jen 1000 kalorií. 

Jste fanoušky Adele? A co takové Amy Winehouse. Skvělý dokument o jejím krátkém, ale o to intenzivnějším životě si můžete díky Mall.tv vychutnat celý.

Fotogalerie
71 fotografií