Zpěvačka se s kouřením několikrát pokoušela skoncovat, bohužel neúspěšně. „Je to hrozná berlička, vždycky jsem přestala kouřit s těhotenstvím a po skončení kojení jsem zase začala. A přitom jsem si tentokrát říkala, že už kouřit nebudu, protože vlastně jsem pořád jak vyvrhel někde u popelnic, protože se už nikde nesmí kouřit. Vlastně tam jsou vždycky popelnice, odpadky a já. Je mi to nepříjemný, ale nedá se nic dělat,“ řekla s humorem sobě vlastním Monika v pořadu Českého rozhlasu Dvojka Blízká setkání herečce a moderátorce Tereze Kostkové (43).

„Ráda bych byla nekuřák, ale já si jako říkám, že tím zhubnu. To se nedaří...,“ přiznává zpěvačka, která s váhou bojuje podobně dlouho jako s kuřáckou vášní. „Já jsem kdysi kvůli Kleopatře musela zhubnout a pak jsem si tu hezkou štíhlou postavu dlouho držela, přestože jsem měla pocit, jak jsem strašně tlustá... To jsem ale nevěděla, co se stane po těhotenství,“ připomněla maminka malého Matouše (4) a Tadeáše (1), že jako mnoho žen ani ona se nemůže zbavit obávaných kil nabraných během těhotenství.

„Musím říct, že ta kila se mě drží. Teď se mi stala taková příjemná věc. Prosinec byl takovej hodně nabitej... a zhubla jsem úplně nenásilnou cestou čtyři kila. Říkala jsem si, jak je to krásný, to jsem se vážila 22. prosince. A pak jsem se zvážila včera a je to tak, jako kdyby prosinec vůbec nebyl. Je to všechno zpátky. Nevím, co jsem přes ty svátky sežrala, ale drží se to zuby nehty,“ směje se Monika, která by si jistě přála zhubnout nejen kvůli lepšímu pocitu na jevišti, ale také pro očko svého partnera a hokejisty Tomáše Horny (39).

VIDEO: Absolonová na narozeninách Gotta: Kvůli němu přerušila dovolenou!

Video
délka: 02:25.22

Absolonová na narozeninách Gotta: Kvůli němu přerušila dovolenou! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
45 fotografií