Pětice sourozenců od rozkladu manželství dvou nejznámějších tváří Hollywoodů žije u své matky, a přestože Brad Pitt bydlí od Angeliny co by kamenem dohodil, doslova o pár domů dál přes ulici, s dětmi netráví téměř žádný čas. Brad v soudním sporu vyžadoval střídavou péči, což by podle jeho názoru bylo v nejlepším zájmu dětí. Nejstarší syn Maddox na svědecké židli ovšem tento návrh značně podkopal.

Video: Angelina Jolie jako Zloba

Video
délka: 01:21.54
Video se připravuje ...

Angelina Jolie se vrací jako Zloba! Maleficent ukázala první trailer! Falcon

„Maddox, jako už dospělý, podal u probíhajícího soudu o péči dětí své svědectví ve prospěch matky. K Bradovi moc lichotivý nebyl,“ prozradil serveru US Weekly obeznámený zdroj. Letité spekulace o synově odměřeném vztahu k otci potvrzuje fakt, že Maddox v neoficiálních dokumentech nepoužívá jeho příjmení, nýbrž matčino. „Chce si změnit příjmení na Jolie, Angelina ale toto rozhodnutí nepodporuje,“ dodal zdroj.

Server US Weekly před několika dny přišel se zprávou, že se představitelka Lary Croft z filmů Tomb Raider chce u soudu zaobírat domácím násilím z dob, kdy s hercem z Tenkrát v Hollywoodu tvořili jednu domácnost. K soudu podala dokumenty, v nichž svolila k vyslechnutí jejich pěti nezletilých dětí Paxe (17), Zahary (16), Shiloh (14), Knoxe (12) a Vivienne (12).

VIDEO: Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete

Video
délka: 03:13.24
Video se připravuje ...

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete David Hanuš

Fotogalerie
74 fotografií