K doznání, že Pitt pod vlivem alkoholu rozdával rány na potkání, ho manželka během vleklého rozvodu nedokázala přinutit. Vše by se ale mohlo změnit v blížícím se soudním sporu, kam budou po odsouhlasení Angeliny přizvány jako svědci i jejich děti.

Podle magazínu US Weekly filmová Zloba podala k soudu nové dokumenty ve věci údajného domácího násilí, v nichž mimo jiné stojí, že na křeslo svědků se mohou kromě plnoletého Maddoxe (19) a starších sourozenců Paxe (17) a Zahary (16) usadit také nezletilci Shiloh (14), Knox (12) a Vivienne (12). Děti údajně nemají problém svědčit proti svému otci.

Video: Angelina Jolie se jako Zloba

Video
délka: 01:21.54
Video se připravuje ...

Angelina Jolie se vrací jako Zloba! Maleficent ukázala první trailer! Falcon

„Pokud má Angelina více dokumentací k prokázání domácího násilí spáchaného na ní, nebo jejích dětech, může je soudu předložit jako doplňující materiál. Mohlo by to znamenat, že se jedná o novější případ (domácího násilí) nebo že se jedná o další důkazy související s těmi již prezentovanými,“ uvedl rodinný právník pro Us Weekly.

Jolie v rozhovoru pro Haarper’s Bazaar na sklonku loňského roku promluvila o domácím násilí, byť nebylo úplně jasné, zda čerpala z osobních zkušeností. Požádáním svých dětí k podání osobního svědectví proti otci spekulace potvrdila.

VIDEO:Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete

Video
délka: 03:13.24
Video se připravuje ...

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete David Hanuš

Fotogalerie
75 fotografií