Není tajemstvím, že Petr Havránek a Andrea Bezděková spolu v minulosti randili. Blízko k sobě tedy měli i v Dominikánské republice, kde se oba dva účastnili natáčení drsného Survivoru. I ostatní soutěžící si všímali, že se k sobě tulí pod dekou, na dlouhé hodiny spolu odcházejí bez všudypřítomných kamer do lesa, častují se letmými doteky... A nejspíš nikoho nepřekvapilo, že se záhy začaly rojit spekulace, že stará láska nerezaví.

TV Nova dokonce připravila speciální sestřih něžností mezi tímto párem, kterým překvapila takřka v přímém přenosu Gabrielu Gášpárovou (28), Pítrovu současnou partnerku, s níž se účastnil reality show Love Island. Ta se zdála být notně zaskočená tím, co se na ostrově děje, přestala spravovat Pítrovy sociální sítě a vyrazila na zaoceánskou loď na dovolenou. Rozjela se tudíž další vlna konspirací – ve vzduchu prý nepochybně visí rozchod.

Nepřející diváci ale museli být zklamaní, když Gabriela vyznala Pítrovi svou lásku ve videovzkazu, který si mladík v Survivoru vybojoval. Po jeho vypadnutí ze hry se přesto začaly množit spekulace, že dvojice krizi neustojí – tím spíše, když pár avizoval, že vydají společné vyjádření. A k tomu nyní konečně i došlo. Jenže – oznámení o konci velké lásky se opět nekonalo. „Velké vyjádření je tady! JSME SPOLU,“ napsali totiž na Instagram.

I tak však přiznali, že mají „za sebou asi jednu z největších zkoušek“. „Nebylo to lehké, ale o to víc si teď jeden druhého užíváme. A i proto se vám ozýváme až nyní,“ vysvětlili podle fanoušků příliš dlouze panující klid na jejich sociálních sítích a všem poděkovali za podporu. Svým nadšením se netajila třeba moderátorka Love Islandu Zora Hejdová (32), která je nazvala svou „oblíbenou dvojkou“, či zpěvačka Monika Bagárová (28).

Video
délka: 00:44.16
Video se připravuje ...

Pítr se vyznává z lásky ke své přítelkyni. TV Nova

U fotky, na níž se k sobě Pítr a Gábi tulí jako dva čerstvě zamilovaní puberťáci, se pak jejich příznivci rozohňovali, že na vině je jedině a pouze TV Nova, která se snažila diváky přesvědčit o něčem, co ve skutečnosti neexistuje. A shodovali se, že „nikoho už nezajímá, jak Survivor dopadne, protože tohle stačí“. Je totiž pravdou, že s odchodem Pítra, kterého vyřadila prohra v duelu s Filipem Jánošem (26), hvězdou markízácké reality show Farma, pořad přišel o řadu věrných fanoušků (či spíše fanynek) pohledného modela...

Fotogalerie
49 fotografií