Pětačtyřicetiletý technik Martin Konečný pojal souboj o přežití po svém a zřejmě se nechal inspirovat americkou reality show Nazí a vystrašení. Svéráz Martin totiž odhodil na ostrově všechny zábrany i trenky a mezi ostatními členy kmenů pobíhá nahý.

A to je přítomným dámám, které mají jeho chloubu celý den na očích, dost nepříjemné. Situaci stěžuje navíc fakt, že se podle holek Martin chová vulgárně a perverzně. „Martin je perverzní a to, jak komunikuje se ženami, nepatří ani sem, ani do běžného života,“ nechala se slyšet Tereza, která ze soutěže vypadla jako první. Martin ji prý dokonce i urážel.

Také soutěžící Ludmila si už na Martina stěžovala u moderátora Ondřeje Novotného. Vadí jí, že je příliš vulgární a mnohdy používá až anatomické výrazy.  

Sám Martin pochopitelně popírá, že by byl perverzní. Ale holky z ostrova se před ním mají už raději na pozoru a místo titěrných plavek vytáhnou z kufru raději tílko a kraťasy. A už teď vymýšlí taktiky, jak ho z ostrova vystrnadit. V druhém díle je ale chráněný získanou imunitou.

Konečný před soutěží v medailonku o sobě prozradil, že byl do svých 30 let u svědků Jehovových. Nemá prý žádné kamarády, ani o ně nestojí, a dlouhou dobu je i bez partnerky. Za svůj život poznal jen jednu ženu, kvůli které dokonce opustil církev. Jen co to udělal, jejich vztah se ale rozpadl.

Video
délka: 01:28.72
Video se připravuje ...

Premiérový díl Survivor 2023 už teď na Voyo. TV Nova

Fotogalerie
37 fotografií