Soutěžící totiž hned v prvním díle mají za úkol získat to nejzásadnější, a sice oheň. Do boje se pustí tým Hrdinové složený ze známých osobností a proti nim se postaví tým Rebelů. Hrdina i rebel ostatně dřímá uvnitř každého z nich. Rozhodli se opustit své blízké, domovy i pohodlí a místo toho čelit extrémnímu počasí, hladu, fyzickým výzvám a psychickému tlaku v jedné z nejdrsnějších show na světě a poprat se tak o pohádkovou odměnu 2,5 milionů Kč.

 „Jsem moc rád, že mohu říct, že máme za sebou velmi dobrý start, možná že vůbec nejvyrovnanější pole soutěžících. Tím pádem myslím, že se můžeme těšit na hodně favoritů, hodně překvapení a hodně zklamání. To se dostavilo už i na samotném začátku. Řekl bych, že je to velmi zábavná série hned od prvního dne a věřím, že to tempo udržíme,“ říká průvodce pořadu Ondřej Novotný.

Diváci se již v první epizodě mohou těšit na hru o odměnu a hlavně nastěhování kmene Rebelů i Hrdinů na jeden z ostrovů v Dominikánské republice. Někteří, aby se na ostrov dostali, museli skočit z vrtulníku přímo do moře. 

Premiérový díl uvidí diváci už 1.února ve 21:35 na Nově a reality show můžou pak pravidelně sledovat každou středu a čtvrtek. Bonusovou show Na ostro(v) pak bude moderovat loňský soutěžící Tomáš Zástěra a střípky z nejděsivějších, nejzajímavějších a nejšílenějších okamžiků bude uvádět v pořadu Highlights Eva Hronková.

 

Video
délka: 01:28.72
Video se připravuje ...

Premiérový díl Survivor 2023 už teď na Voyo. TV Nova

Fotogalerie
34 fotografií