Drobounká Nikola Čechová se sice pyšní štíhlou postavičkou, na rozdíl od mnoha jiných účastnic reality show Survivor ji ale jenom málokdy ukázala pouze v úsporných bikinách. Naopak, soutěží se často účastnila v topíku a poměrně dost nelichotivých, obrovských, pytlovitých kraťasech, za které byla na sociálních sítích často kritizována. Vypadala v nich totiž velmi asexuálně. Jenže jak už to v životě často bývá, zdání klame.

Tato mladá influencerka uzavřela spolupráci s jednou známou značkou spodního prádla a nafotila pro ně žhavé snímky. Je na nich tak sexy, že každý, kdo ji předtím ve volném oblečení odsuzoval a tvrdil, že není rajcovní, se teď musí pořádně chytnout za nos. Nikola na instagramu sdílela sérii fotografií nafocených profi fotografem, na nichž pózuje jenom v černém krajkovém prádle, a jak se její fanoušci shodují, je naprosto perfektní a dokonalá.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Nikola Čechová (@shopaholicnicol)

Video
délka: 00:29.20
Video se připravuje ...

Nikola Čechová v Survivorovi: Přivodila si bolestivé zranění! TV Nova

Až nyní pořádně vyniklo její ploché bříško i poprsí mnohem větší, než by člověk u takhle útlé mladé ženy očekával. Opět se potvrdila stará známá pravda, že dobrá podprsenka dokáže zázraky. Svým lajkem krásnou Nikolu, co si získala obrovskou fanouškovskou základnu coby youtuberka s přezdívkou Shopaholic Nicol, ocenili nejenom fanoušci, ale i některé celebrity – třeba modelka a vítězka České Miss roku 2017 Michaela Habáňová (26).

Fotogalerie
60 fotografií