Monika Štiková po rozvodu s Michalem Štikou, se kterým má dcery Ornellu a Charlotte, našla štěstí po boku Petra Biniase. Zprvu se zdálo, že s mladým kolouškem nejde u Moniky o nic vážného, jejich vztah ale vyvrcholil svatbou v roce 2020 a láska jim stále jen kvete.

Bývalá hvězda reality show Štiky se dokonce kvůli svému milému přestěhovala do Německa, kde se Petr věnuje hokeji. A dokonce si tam našli i své bydlení snů.  „Je to hrozný… Ale moc se těšíme na nový domov,“ napsala před časem Monika k jednomu ze svých stories na sociální síti a přidala i emotikon domečku a naznačila tak, že se stěhují. „Když se tvoří domov,“ napsala k dalšímu snímku.

Teď se zdá, že manželé mají konečně hotovo. Monika se totiž na sociální síti pochlubila videem, na kterém své fanoušky a sledující provedla novým bytem, a nutno říci, že odvedli kus práce. Nechybí zde ani hračky pro jejich Emičku, což je kočička, která je nejmladší členkou jejich domácnosti. A podle všeho to vypadá, že novým bydlením jsou nadšena právě i Moničina zvířátka.

Mrkněte do galerie a posuďte sami, jak se manželům Biniasovým podařilo vyladit si bydlení k dokonalosti.

Video
Video se připravuje ...

Jak skončily Štiky? Zhrzený Michal a Monika s milencem! FTV Prima

Fotogalerie
35 fotografií