Když Agáta Hanychová po pouhých pár měsících randění oznámila, že čeká dítě Jaromíra Soukupa, byl to pro všechny pořádný šok. A ten rezonuje i v zahraničí. A to konkrétně v Německu ve štičí zátoce.

Monica Biniasová, takzvaná „mamma Štiková“, jak se jí v době jejího účinkování v (ne)slavné reality show Štiky přezdívalo, nad vztahem vrtí hlavou. Láska ředitele TV Barrandov a influencerky, která je schopná na svém instagramu prodat cokoliv od vitaminů až po zahradní náčiní, nemá podle ní budoucnost. „Popravdě ani jednomu z nich vůbec nerozumím,“ uvedla pro web ŽivotvČesku.cz.

Rovněž přidala svou neveselou předpověď: „Upřímně si myslím, že Agáta s dětmi nakonec skončí opět sama. A to proto, že pořídit si dítě po pár měsících vztahu mi nepřipadá moc rozumné, zvlášť vzhledem k tomu, jak často má ve zvyku střídat partnery. Pozitivní je na tom pro ni však alespoň to, že pan Soukup je velmi dobře zajištěný, a tak se o své dítě dostatečně postará, i kdyby se rozešli,“ prorokuje dáma, která našla štěstí za hranicemi v náručí o 25 let mladšího muže, hokejisty nevýznamné tamní ligy.

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Monika Štiková se v létě 2020 vdala, teď je z ní expertka na vztahy! Lukáš Červený

To, že Agáta skočila do náruče i do lůžka movitého muže, se dá podle Moniky pochopit. Ne však chování magnáta, jenž podle Biniasové možná trpí oním obtížným obdobím v životě každého muže... „Panu Soukupovi se divím, že do toho jde, a to jednak ve svém věku, jednak s pověstí, jakou jeho nová partnerka má. Je ale pravda, že podle mého názoru je to člověk absolutně mimo dimenzi, možná je za tím krize středního věku. Ať je to tak či onak, fakt je, že jediný, kdo na tom možná vydělá, je Agáta,“ má jasno Biniasová.

Fotogalerie
65 fotografií