Monika Biniasová, dříve Štiková, hlava rodinného klanu, který (nechvalně) proslavila svérázná reality show Štiky, žije již nějakou dobu v Německu. Má tam svého partnera a dnes již i manžela Petra Biniase (25), vedle něhož se ani ve svém věku nestydí hovořit o dalším dítěti, a s těmi potomky, co „nechala“ v Česku, si nemůže přijít na jméno. I proto působí Moničin poslední příspěvek na sociální síti poněkud... zvláštně. Anebo bylo jeho načasování jenom náhodné?

Monika totiž jako kdyby reagovala na neskutečnou proměnu své dcery Charlotty, která se aktivně pustila do hubnutí a své fanoušky potěšila pohledem na své zeštíhlené, zpevněné tělíčko jenom v průsvitném body.

I Monika, jíž se jednu dobu přezdívalo „mamma Štiková“, náhle hlásí, že se po Vánocích zase dostává do formy. „Je důležitý se líbit sám sobě... Dá to zabrat, ale stojí to za to... Pak je člověk šťastný a v pohodě... A o tom to je,“ mudrovala dáma u selfíčka, kde ze své postavy oblečené v tmavé oblečení mnoho neukazuje.

VIDEO: Štiky: Jaké má Charlotta IQ? Monika se nestačí divit!

Video
Video se připravuje ...

Štiky: Jaké má Charlotta IQ? Monika se nestačí divit! FTV Prima

V komentářích však  naznačila, že chystá nějakým způsobem vypustit do světa rady, jak zapracovat na sebelásce i na své figuře. „Nechte se překvapit... Už něco úžasného připravuji,“ lákala své followery na sociálních sítích, které její slova zaujala.

Jednu ženu, která si stýskala, že i přes kila navíc a nespokojenost se sebou samotnou postrádá motivaci, stimulovala prohlášením, že „za chvilku se spouští moje nová věc... A budu vám ráda radit.“ Že by se z ní stala koučka? Nechme se překvapit!

Fotogalerie
55 fotografií