Monika bude lidem radit přes webkameru. A jaké jsou její služby? Osobní koučink, hubnutí a sestavení jídelníčku nebo módní styling na míru. Dokonce má danou pracovní dobu, ve všední dny bude radit od 11-19 hodin. Kdo by chtěl pokec o víkendu musí se předem domluvit.

 

Po řadu let kdy jsem se stala ženou veřejně známou a po mém pořadu Tchyně se na mě denně obrací s dotazy a příběhy, především ženy. Které prožívají problémy manželství, partnerství, s dětmi a rodiči. Také s vlastní identitou, se svojí rolí v rodině, určování hranic úcty k sobě samým, nebo opět najít sama sebe a pozvednout se ze dna, nebo vyjít z bludného kruhu," láká zákazníky blondýnka. 

VIDEO: Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video
délka: 00:42.00
Video se připravuje ...

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova! David Turek, Jan Jedlička

“Změnit se fyzicky a psychicky a být zase ženou, která je plná energie. A já a můj životním příběh je toho důkazem. Změnila jsem úplně svůj život od základu a jsem opět šťastná,  plná energie, štíhlá a atraktivní žena,“ nabízí se na svých webových stránkách Monika, která se po rozvodu s Michalem Štikou provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase.

Nabídka je velkolepá, ale není zadarmo. Půl hodina stojí 300 korun a hodina 450 korun.

Hodina koučinku je vždy placena předem. Termín sezení(videohovor) bude dohodnut po převodu peněz na můj účet do jednoho dne od převodu peněz,“ upozorňuje koučka Monika.

Fotogalerie
30 fotografií