Manželství s kolouškem o pětadvacet let mladším, než je ona sama, jí svědčí. Monika Štiková, která po loňské veselce s mladičkým hokejistou nepříliš známého německého klubu Petrem Biniasem (24) přijala jeho příjmení, jenom kvete. Aby také ne! Zatímco v Česku řešila neustálé spory s dcerami i dnes již bývalým manželem Michalem Štikou (51), a množství dluhů, jimiž byli - i přes honosný životní styl - obtěžkáni, se sportovcem, jenž se nachází ve věku jejích dcer, si začala teprve pořádně užívat života. Přestěhovala se za hranice a po tuzemsku se jí vůbec nestýská.

Zrovna nyní se například nachází na dovolené v Itálii, odkud zásobuje sociální sítě zamilovanými selfíčky se svým mužem, s nímž v červenci oslaví roční výročí sňatku.

Společně navštěvují památky a také si dopřávají i jiné dovolenkové kratochvíle, jako je třeba jízda motorovým člunem. Tím se vypravila na nádherné jezero Como, odkud sdílela snímek, na němž má na sobě jenom kytičkované bikiny. Přestože je to fotka pořízená zezadu, je jasně vidět, že na sobě Monika jaksepatří zamakala a svou postavu dostala do takové kondice, v jaké už nebyla patrně dlouhá léta. Však se za ni také dočkala slov obdivu a chvály.

Na dotazy, jak se jí podařilo takhle vyrýsovat, odpovídala stručně: Za vším je prý jedině a pouze „láska.“ Pro server ŽivotvČesku ale prozradila, že za jejím hubnutím je i něco jiného…

VIDEO: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

„Je to dané tím, že neřeším blbosti a nejsem ve stresu. Jak se člověku ustálí psychika a je v pohodě, tak se to projeví i na těle,“ domnívá se paní Biniasová. Přestože má v domě posilovnu, kterou často navštěvuje její manžel, ona sama cvičení nevyhledává a naopak spíše upravila svůj jídelníček.

„Nejsem příznivcem nějakých brutálních diet, ale snažím se vynechávat sacharidy. Jím hodně často, ale malé porce. Člověk není podrážděný, že by měl hlad, ale také se nepřecpává. S manželem si dáváme keto dietu, při té nehrozí jojo efekt,“ popsala dáma, která přitom před nějakým časem nenápadně naznačovala, že se jí konečně podařilo s mladým hokejistou otěhotnět.

Na instagram totiž vyvěsila fotku, na níž má jednu ruku v oblasti bříška, s tajuplným úsměvem na tváři, a s popiskem „asi osud...“ Gratulace k vysněnému miminku se na ni jenom hrnuly. Na dotazy Blesku, zda je či není v jiném stavu, odpovídala velice neurčitě: „O tom nebudu mluvit, my sami ještě nic nevíme. Jenom vím jistě, že jsem v pořádku, byla jsem u doktora,“ zdůraznila matka Charlotte Štikové a Ornelly Koktové (28), s nimiž měla před lety rizikové těhotenství.

I proto její dcery veřejně prohlašovaly, že by pro ni další dítě mohlo být nebezpečné. To však Monika důrazně popřela a naopak se na přírůstek do rodiny těší. Pokud jí již roste pod srdcem, to se nejspíše brzy dozvíme… Na jejím těle se totiž brzy nepochybně ukáže, jak to s miminkem je doopravdy.

Fotogalerie
87 fotografií