A bývalá fotomodelka se sňatkem se známým novinářem a politikem okamžitě pochlubila na Facebooku. Ke zprávě přidala i svatební fotky. „Včera 10. 7. 2021, přesně ve 12:00, jsme si řekli své ANO. Nádherně jsme si ten den užili, tak se s vámi o to naše štěstí podělíme. Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho, takže budu nosit jeho příjmení. Nedivte se prosím tedy, Zámyslická mizí a od včerejška jsem Markéta Johnová,“ napsala novopečená paní Johnová na sociální síť.

Rozvod nezpůsobila

Markéta ale nebyla důvodem, proč Adamovská požádala po 26 letech manželství v roce 2010 o rozvod. Kromě obšťastňování milenky Markéty a manželky Zlaty totiž John zvládal tutlat i existenci nemanželské dcery Terezky (18), kterou měl s jednou podnikatelkou. Jak se o ní Adamovská dozvěděla, otočila se na podpatku a zažádala o rozvod, který proběhl v tichosti a bez vzájemného očerňování dnes už bývalých manželů. Kdyby věděla o Johnově dalším poměru s Markétou, možná by bylo mnohem větší zle. I tak se ale Zlata z Johnova chování nemohla vzpamatovat.

Bylo jí zle

„O celé věci jsem se dozvěděla den předtím, než to vyšlo v novinách. Není pravda, že o tom dávno vím. To je nestoudné. Nemanželské dítě svého muže bych nikdy nepodporovala a podávám žádost o rozvod,“ prohlásila tehdy pro Blesk Adamovská a dodala: „Není mi vůbec dobře. Bože. Sedm let tam dojíždí a já o tom nic nevím. Připadám si jak blázen.“ Před osmi lety se ale Zlata provdala za svého kolegu Petra Štěpánka (72), se kterým je šťastná.

VIDEO: Workoholik Radek John: S touhle sexy kočkou randí, ale zanedbává ji!

Video
délka: 01:48.69
Video se připravuje ...

Workoholik Radek John: S touhle sexy kočkou randí, ale zanedbává ji! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
24 fotografií