Ačkoliv má Monika již dvě dospělé dcery Charlotte (24) a Ornellu (28), díky níž už má dokonce dvě vnoučata Quentina (8) a Svena (v dubnu 1), a třetí dokonce na cestě, po rozvodu s Michalem Štikou začala žít nový život.

Od rodiny se po mnoha sporech odstřihla a nevídají se, v podstatě si už nedokážou přijít ani na jméno. Monika se navíc loni v červenci znovu vdala a s mladším hokejistou Petrem Biniasem (24) žijí v Německu. O tom, že by si moc přáli založit rodinu, už mluvili několikrát, ovšem zatím se nedařilo... Změnilo se na tom teď snad něco?

Blondýnka, která v pořadu Štiky proslula hlavně drsnými hádkami, na instagram vyvěsila fotku, na níž má jednu ruku v oblasti bříška. Na tváři se jí zračí úsměv. Vše doplňuje popisek: „Asi osud...“ V komentářích se tak všichni začali vyptávat, zda náhodou není těhotná, nebo rovnou posílali gratulace k vysněnému miminku.

VIDEO: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
Video se připravuje ...

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

Ovšem paní Biniasová nikomu neodpověděla a tajemná byla i poté, co ji kontaktoval Blesk. Na otázku, zda náhodou nebude mít chlapečka, řekla jen: „To nemůžu říct, my sami ještě nic nevíme. Jenom vím jistě, že jsem v pořádku, byla jsem u doktora.“

Vzhledem k tomu, že dál dělala tajnosti, zeptali jsme se jí ještě, zda je skutečně těhotná, nebo ne.... „O tom nebudu mluvit, říkám, že my sami nic nevíme. Ale děkuju za zájem,“ uvedla ale pro Blesk. 

Jediné, co Biniasová odhalila, byl fakt, že nechápe, proč je kolem ní najednou takové pozdvižení. „Musíte si počkat,“ dodala jen k celé záležitosti. Těžko tedy říct, zda se blondýna se svým mužem teprve o děťátko snaží a od lékařů dostali tzv. zelenou, nebo už je na potomka zaděláno a Monika jen všechno tutlá, aby náhodou něco nezakřikla. Jak už to tak ostatně nastávající maminky dělávají. A zvláště pak v případě, že už nejsou nejmladší - přece jen pak hrozí různé komplikace.

VIDEO: Jak skončily Štiky? Zhrzený Michal a Monika s milencem!

Video
Video se připravuje ...

Jak skončily Štiky? Zhrzený Michal a Monika s milencem! FTV Prima

Fotogalerie
92 fotografií