„Když se nás Ondra ptal, kdo si chce sáhnout ve hře na dno, tak jsem se přihlásila, ale absolutně jsem netušila, co je vlastně to dno. Myslela jsem si, že pro mě bude největší výzva hlad a diskomfort, ale to jsem se šeredně spletla,“ přiznala na sociální síti influencerka a bývalá moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová, která si v „nejdrsnější reality show“ podle svých vlastních slov prošla „stavy naprosté euforie, ale i totální frustrace“.

„Po nějakém čase přijmete fakt, že se prostě nenajíte, že plný hrneček je výjimečný stav, a holt bude kokos na dlouhou dobu váš nejlepší kámoš. Navíc mi pomáhalo těšení se na jídlo co miluju. Nedostatek jídla se na nás samozřejmě podepsal. Nikdy jsem nebyla takhle moc hubená a už nikdy nechci. Zhubla jsem pět kilo a to jsem odjížděla s 48 kg,“ prozradila sympatická světlovláska, která už předtím byla velice štíhlounká. Prohladověla se tedy na neuvěřitelných 43 kilogramů.

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet 

Video
délka: 01:55.76
Video se připravuje ...

Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Obtížné pro ni bylo i zvyknout si na nové hygienické návyky - místo kartáčku na zuby kokosové vlákno a popel, koupání a praní v moři, česání vlasů vidličkou či toaleta v moři nebo v džungli. „Stírají se vám hranice, co se nehodí a o čem se nemluví. Jste kmen a sdílíte naprosto všechno. Nejnáročnější je ale soutěž opravdu na psychiku,“ prozradila Nikola. Po návratu do republiky se toho příliš nezměnilo, jelikož pevné nervy nyní bude potřebovat.

Musí se teď totiž potýkat s velkou vlnou nenávistných komentářů, jimiž ji na sociálních sítích lidé zahrnují. „Zaznamenala jsem negativní reakce na mojí hru, ale většinou, co jsem četla, to bylo za mě nepochopení hry. Byl to Survivor a takhle se hraje. Není to ani sportovní olympiáda ani pořad Hledá se parťák,“ zdůraznila Čechová.

Roztomilá bloggerka byla najednou totiž před kamerou vykreslena jako rafinovaná manipulátorka, co neustále pomlouvala ostatní hráče s kuchařkou z MasterChefa Chili Ta Thuy, a přesto se záhy stala oblíbenkyní všech svých spolusoutěžících. Jenom u fanoušků ty body spíše ztrácela... Ona sama však své hry nelituje, jelikož právě sociální hra byla oborem, v němž vyniká.

„Mohla jsem se na to vykašlat a čekat až mě vyřadí, anebo to nevzdat a začít hrát. Když se řekne sociální hra, mám dojem že to v lidech vzbuzuje přetvářku, intriky a něco negativního. Jenže jestli jsem vnímaná jako dobrá hráčka sociální hry, tak to v mém podaní znamená, že jsem se jenom zajímala,“ vysvětlovala. Kdo se stal ovšem vítězem, to se diváci dozví až časem.

Fotogalerie
61 fotografií