Havránek, který s partnerkou Gášpárovou skončil v reality show Love Island na druhém místě, neví kudy kam. Zatímco do kamer neustálé vykládá, jak jeho nejbližší člověk je právě jeho láska Gábina, na ostrově ho to táhne k Andree Bezděkové. Intimnější vztah, který naznačil technik Martin z kmene Rebelů, však popírá. 

„Už se známe trochu víc z dřívějška, ale náš vztah je pouze herní a moc dobře víme, jak to máme nastavené. Ona moc dobře ví, jak to mám já, a já moc dobře vím, jak to mám, protože jsem s jednou přítelkyní přijel a hodlám se za ní také vrátit. I když to na sobě nedávám tolik znát nebo se snažím na to nemyslet, je to člověk, který mi tady chybí úplně nejvíc," vysvětloval v medailonku Pítr, že jeho srdce patří pouze a jen Gábině. 

Jenže ta už má, zdá se, jeho řečí po krk. Než sledovat, jak na ostrově laškuje s Bezděkovou, odjela raději na dovolenou na zaoceánskou loď. A nečekaně se mu pomstila, když se na něj vykašlala a neposlala mu žádný povolený audiovzkaz. Ostatní soutěžící dostali vzkaz od svých nejbližších, a Pítr marně čekal na ten Gábinin. Místo ní se mu ozval jeho bratr.  Tak snad se bude mít Pítr ještě za kým vrátit...

 

Video
délka: 00:44.16
Video se připravuje ...

Pítr se vyznává z lásky ke své přítelkyni. TV Nova

Fotogalerie
50 fotografií