Havránek, který s partnerkou Gášpárovou skončil v reality show Love Island na druhém místě, neví kudy kam. Zatímco do kamer neustálé vykládá, jak jeho nejbližší člověk je právě jeho láska Gábina, na ostrově ho to táhne k Andree Bezděkové. Intimnější vztah, který naznačil technik Martin z kmene Rebelů, však popírá. 

„Už se známe trochu víc z dřívějška, ale náš vztah je pouze herní a moc dobře víme, jak to máme nastavené. Ona moc dobře ví, jak to mám já, a já moc dobře vím, jak to mám, protože jsem s jednou přítelkyní přijel a hodlám se za ní také vrátit. I když to na sobě nedávám tolik znát nebo se snažím na to nemyslet, je to člověk, který mi tady chybí úplně nejvíc," vysvětloval v medailonku Pítr, že jeho srdce patří pouze a jen Gábině. 

Jenže ta už má, zdá se, jeho řečí po krk. Než sledovat, jak na ostrově laškuje s Bezděkovou, odjela raději na dovolenou na zaoceánskou loď. A nečekaně se mu pomstila, když se na něj vykašlala a neposlala mu žádný povolený audiovzkaz. Ostatní soutěžící dostali vzkaz od svých nejbližších, a Pítr marně čekal na ten Gábinin. Místo ní se mu ozval jeho bratr.  Tak snad se bude mít Pítr ještě za kým vrátit...

 

Video
Video se připravuje ...

Pítr se vyznává z lásky ke své přítelkyni. TV Nova

Fotogalerie
50 fotografií