Brazilsko-britská televizní hvězda Jessica Alvesová se proslavila už pod svou rodnou identitou jako Rodrigo. V lednu roku 2020 ovšem veřejně oznámila, že je trans, a od té doby urazila obrovský kus cesty. 

Vaginoplastika v Bangkoku

Dnes má Jessica zcela nové tělo, které je výsledkem desítek plastických operací a bezpočtu hodin pod rukama plastických chirurgů. Obrovskou změnou pro ni byla například vaginoplastika, kterou podstoupila v únoru roku 2021 v Bangkoku. „Je skoro identická jako biologická vagina. Chová se stejně, je elastická a sama se lubrikuje,“ pochvalovala si po operaci v pořadu This Morning.

Po operaci se na exponovanou blondýnu slétla řada podivínů, kteří ji zasypávali dotazy na její nové tělo. Jessica se ale neurazila, nýbrž se rozhodla z nového zájmu něco vytěžit. Založila si profil na OnlyFans a všem, kdo ji chtějí vidět, prodává své lechtivé fotky za peníze. 

Ukázala vulvu

Menší ochutnávky pravidelně zveřejňuje i zdarma, aby navnadila nové zákazníky. A to také udělala i nyní – tentokrát však zašla ještě dál, než jsme u ní zvyklí... 

Nechala se totiž nafotit v sexy kompletu, jehož kalhotky rozkrok prakticky vůbec nezakrývaly. Milovnice plastik si navíc kalhotky stáhla na stranu tak provokativně, že novou vulvu ukázala téměř celou. 

Video
délka: 00:42.26
Video se připravuje ...

Živý Ken, současná Barbie litovala návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
103 fotografií